A MELATONĪNS FORTE 1.9MG CPS N90

Uztura bagātinātājs

€7,75


Aktīvā viela
MELATONIN

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
Produkta apraksts
Melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku. Labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot 1mg melatonīna pirms gulētiešanas. Laika zonas maiņa izraisa nogurumu, savukārt melatonīns atvieglo ar diennakts ritma izjaukšanu saistītās sajūtas. Labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot vismaz 0,5mg ceļojuma pirmajā dienā neilgi pirms gulētiešanas un pirmajās dienās pēc nonākšanas galamērķī.

Ieteicamās dienas devas daudzums, kā arī lietošanas norādes
Ieteicamā diennakts deva: 1 kapsula neilgi pirms gulētiešanas. Kapsula jānorij nesakošļājot, uzdzerot nelielu ūdens daudzumu.

Dienas devas saturs
Saturs ieteicamā diennakts devā 1 kapsulā: 1,9 mg melatonīna

Sastāvdaļu saraksts
sojas eļļa, želatīns (kapsulas apvalks), glicerīns (mitrumuzturētājs), attīrīts ūdens, emulgators bišu vasks, krāsviela: titāna dioksīds, melatonīns. Nesatur ĢMO.

Brīdinājumi
nav ieteicams lietot grūtniecēm, mātēm, kuras baro bērnu ar krūti, cilvēkiem ar autoimūnām slimībām, kā arī bērniem. Transportlīdzekļa vadītājiem lietot, ievērojot piesardzību, jo tabletes var izraisīt miegainību un palēnināt reakcijas ātrumu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā. Uzglabāt istabas temperatūrā, sausā vietā, sargājot no tiešas karstuma un mitruma iedarbības. Nelietot, ja iepakojums ir bojāts.

Neto daudzums
90 kapsulas

Ražotājs, pakotājs, izplatītājs
Importētājs: SIA "Magnum Medical", Ulbrokas iela 23, Rīga, LV-1021

Izcelsmes valsts
Lielbritānija