BIOCELL ANTI-AGING PRET NOVECOŠANU SEJAS MASKA

€6,52


Lietošanas mērķis: intensīvā sejas maska pret novecošanu padara ādas izskatu jaunāku. Plānā materiāla maska piekļaujas kā otra āda, ļaujot aktīvajām sastāvdaļām vienmērīgi izplatīties ādā. Kompleksais hialuronskābes sastāvs palīdz atjaunot mitrumu un veicina kolagēna veidošanos, padarot ādu daudz elastīgāku. Koenzīma Q10 kombinācija ar citām sastāvdaļām pasargā ādu no kaitīgās apkārtējas vides iedarbības un izlīdzina mazās grumbiņas. Tikai 20 minūtes un sejas āda kļūst spoža un mirdzoša!

Norādījumi lietošanai:
-Pirms lietošanas ieteicams pārbaudīt produktu attiecībā uz iespējamām alerģiskām reakcijām: jāuzklāj neliels daudzums maskas šķidruma uz neliela ādas laukuma. Ja 2 – 3 stundu laikā nerodas ādas izmaiņas, Jūs varat uzklāt masku uz sejas.
-Lietot tikai uz tīras ādas. Jāizvairās no saskares ar acīm.
-Paņemiet ar aktīvo vielu piesātināto sejas maskas loksni no iepakojuma. Noņemiet plastikāta aizsargplēvi un uzlieciet maskas loksni uz sejas.
-Pēc maskas loksnes uzlikšanas uz sejas, izklājiet to vienmērīgi un maigi pamasējiet, lai maska piespiestos ādai.
-Atslābinieties uz 15 - 20 minūtēm, pēc tam noņemiet masku.
-Pēc maskas noņemšanas pāri palikušo šķidrumu iemasējiet ādā. To nav nepieciešams nomazgāt vai noskalot.
-Šo sejas masku ieteicams lietot 2 reizes nedēļā. Nepieciešamības gadījumā masku var lietot biežāk.

Brīdinājumi: tikai ārīgai lietošanai. Pēc lietošanas maska jāizmet atkritumos, to nedrīkst lietot atkārtoti. Ja rodas ādas kairinājums vai alerģija, pārtrauciet lietošanu un konsultējieties ar dermatologu.

Uzglabāšana: uzglabāt sausā vietā, istabas temperatūrā, sargājot no tiešas saules gaismas. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

Ražotājs: UAB “Valentis”, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva.

Ieteicams līdz (beigām): skatīt iepakojuma apakšā.
Sērija: skatīt iepakojuma apakšā.