BIODERMA PHOTODERM MAX SPF 50+ AQUAFLUĪDS B/KRĀSAS 40ML

Special Price €12,53 Regular Price €17,90


  • -30%

Akvafluīds ar gaišu toni maksimālai sejas aizsardzībai pret sauli un pretspīduma tekstūru, kas piemērots visiem ādas tipiem, arī kombinētai vai taukainai ādai.

Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm MAX nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisko aizsardzību - CELLULAR BIOPROTECTION® patentēto kompleksu. Tas aktivizē dabiskās aizsargspējas, aizsargā šūnu DNS pret UV starojuma izraisīto bojājumu un novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos.

Ar īpaši vieglu tekstūru; tā ir neredzama pēc uzklāšanas un neatstāj baltas joslas vai taukainu kārtiņu. Rada matētas ādas sajūtu, bez spīduma.

Hipoalerģisks, bez parabēniem un smaržvielām. Neveicina poru aizsprostošanos, fotostabils un ūdens noturīgs. Teicama panesība.

Lietošana: uzziediet Photoderm MAX vienmērīgi un bagātīgi pirms ādas pakļaušanas saules starojumam (uzziežot pārāk maz, samazinās aizsardzības līmenis). Atkārtojiet lietošanu bieži, pirms un pēc peldēšanās, sejas noslaucīšanas ar dvieli vai sporta nodarbības.
Līdzīgie produkti
Jautā farmaceitam