FLORADIX ŠĶĪDUMS AR DZELZI 250ML

Uztura bagātinātājs

€15,58

Cena reģistrētiem lietotājiem €14,02


Lietošanas instrukcija

Aktīvā viela
Dzelzs,multivitamīni,augu ekstrakti,augļu koncentrāti

  • -10%

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
Floradix šķidrais uztura bagātinātājs ar dzelzi, vitamīniem un augu ekstraktiem, un augļu koncentrātiem.

Palīdz uzturēt dzelzs līmeni organismā.

Floradix ir uztura bagātinātājs, kas satur organisko dzelzi, rūpīgi atlasītu augu ekstraktus, garšīgus augļus, vitamīnus, īpaši gatavotu raugu un okeāna brūnaļģes. Turklāt tas satur kviešu un mežrozīšu ekstraktus.

Dzelzs ir ļoti svarīga uztura sastāvdaļa.

• Floradix ir uztura bagātinātājs, kas satur viegli absorbējamu dzelzi rauga ekstrakta veidā. Turklāt tas satur B vitamīnus, tostarp tiamīnu, riboflavīnu, piridoksīnu un B12 vitamīnu viegli pieejamā un absorbējamā formā.
• Floradix satur uzturvielas, kas nepieciešamas augšanai un fiziskās formas un veselības nodrošināšanai.
• Floradix ir īpaši piemērots sievietēm (tostarp grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti), vīriešiem, augošiem bērniem un cilvēkiem, kam uzturā trūkst dabīgā dzelzs un vitamīnu.
• Floradix ir piemērots veģetāriešiem.

Sastāvs: 20ml satur - augu ūdens ekstrakts (54%) 11,8g: burkāni, nātres, spināti, ložņu vārpatas saknes, fenhelis, okeāna brūnaļģes, meža malvas ziedi. Augļu sulu koncentrāti (29,4%) 6,4g: bumbieru, vīnogu, upeņu, ūdens, kazeņu-, ķiršu-, apelsīnu-, sarkano biešu-, citronu-, ābolu-, baltās akācijas. Ūdens rauga ekstrakts, mežrozīšu augļu ūdens ekstrakts, medus 0,8g, dzelzs glikonāts, kviešu dīgļu ekstrakts, vitamīns C 26mg, dabīgie aromatizētāji, vitamīns B1 (tiamīna hidrohlorīds) 1,6mg, vitamīns B2 (riboflavīna nātrija fosfāts) 1,8mg, vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds) 0,8mg, vitamīns B12 (ciānkobalamīns) 1,2µg.

Lietošana: Viena mērglāze 10ml divas reizes dienā 30 min. pirms brokastīm un vakariņām. Bērniem no 6 līdz 12 gadiem: 10ml vienreiz dienā. Bērniem no 3 līdz 5 gadiem: 5ml vienreiz dienā. Šī pudele satur 25/50 10 ml devas. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt pudeli. Lietojiet pievienoto mērglāzīti.