FORMULA VITALE MAN+ CONCEPTION TBL N30 (1+1)

Uztura bagātinātājs

€16,20
Šis produkts šobrīd nav pieejams

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
1+1

Bioloģiski aktīvu vielu komplekss
Peru maka ekstrakts 250 mg, vitamīns E 90 mg

Uzlabo vīriešu auglību un reproduktīvās spējas, kā arī imūnsistēmu un vitalitāti.

MAN+ CONCEPTION ir bioloģiski aktīvu vielu komplekss, kas sabalansētā veidā sniedz VĪRIEŠA organismam būtiskus vitamīnus un minerālvielas. MAN+ CONCEPTION veicina auglību un reproduktīvās spējas, kā arī uzlabo imūnsistēmu un vitalitāti.


Auglība
Cinks veicina olbaltumvielu sintēzi, auglību un reproduktīvās spējas. Spermā ir 100 reizes vairāk cinka, nekā asinīs. Cinks palīdz normalizēt testosterona līmeni asinīs un selēns uzlabo spermatoģenēzi.

Imūnsistēma
Vitamīni A, B6, B12, D un C uzlabo imūnsistēmas darbību.

Vitalitāte
B grupas vitamīni niacīns, pantotēnskābe, vitamīni B12, B6 un biotīns veicina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Ir pierādīts, ka riboflavīns, vitamīns B12 un B6, folskābe, niacīns un pantotēnskābe palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

Šūnu aizsardzība
Satur vitamīnus C un E, cinku un varu, kas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Oksidatīvais stress ir stāvoklis, kurā oksidatīvo stresoru (brīvo radikāļu) un antioksidantu savstarpējais līdzsvars ir traucēts un virsroku ņem oksidatīvie stresori. Spermas kvalitātes izmaiņas var rasties oksidatīvo stresoru ietekmē.

Lietošana: Pa 1 tabletei dienā galvenās ēdienreizes laikā, uzdzerot glāzi ūdens. Lai panāktu vislabāko rezultātu, tabletes ieteicams lietot 3-6 mēnešus pirms bērniņa plānošanas un turpināt visu procesa laiku.
Ja jums ir veselības vai organisma metabolisko procesu traucējumi, pirms produkta lietošanas konsultējieties ar savu ārstu.