FORMULA VITALE WOMAN+ CONCEPTION TBL N30 (1+1)

Uztura bagātinātājs

€14,18
Šis produkts šobrīd nav pieejams

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
Auglības veicināšanai

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS

30 tabletes

Bioloģiski aktīvo vielu komplekss
Folskābe 800 µg un vitamīns D 25 µg

Veicina sievietes auglību, vitalitāti un reproduktīvās spējas, satur ievērojamu daudzumu folskābes.

WOMAN+ CONCEPTION ir bioloģiski aktīvu vielu komplekss, kas sabalansētā veidā sniedz SIEVIETES organismam būtiskus vitamīnus un minerālvielas, cita starpā saturot ievērojamu daudzumu folskābes. WOMAN+ CONCEPTION veicina auglību, vitalitāti un reproduktīvās spējas, palīdzot sievietes organismam sagatavoties grūtniecībai.

Auglība
Cinks, kas ir viena no svarīgākajām minerālvielām, nodrošina normālu skābju-sārmu līdzsvaru un olbaltumvielu sintēzi, vienlaikus veicinot normālu auglību un reproduktīvās spējas.

Vitalitāte
B grupas vitamīni B6, B12 un biotīns veicina enerģijas apmaiņu, samazinot nogurumu un spēku izsīkumu. Par vienu no izplatītākajiem faktoriem, kas apgrūtina grūtniecības iestāšanos, uzskata psiholoģisko stresu. Biotīns, niacīns un tiamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību.

L-Arginīns
L-Arginīns pieder pie daļēji neaizvietojamajām aminoskābēm. Aminoskābes ietilpst hormonu un enzīmu bioķīmiskajā struktūrā.

Vitamīns D
Vitamīns D piedalās šūnu dalīšanās procesos un veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Folskābe
Folskābei jeb vitamīnam B9 ir svarīga nozīme pirms grūtniecības iestāšanās un pēc tās. Cilvēks ir no daudzām šūnām sastāvošs organisms, kas radies no vienas apaugļotas olšūnas daudzkārtējas dalīšanās ceļā. Folskābe veicina audu augšanu sievietes organismā grūtniecības laikā un piedalās šūnu dalīšanās procesos. Papildus folskābes devu uzņemšana uzlabo folskābes rezerves sievietes organismā grūtniecības laikā. Šajā periodā folskābes trūkums ir viens no riska faktoriem, kas var izraisīt augļa nervu caurulītes attīstības defektus**.

**Uztura bagātinātāja mērķgrupa ir sievietes reproduktīvā vecumā. Labvēlīgā ietekme tiek panākta, uzņemot folskābi papildus, lietojot pa 400 µg dienā vismaz mēnesi pirms un līdz trīs mēnešus pēc grūtniecības iestāšanās. Norādē minētajai slimībai ir vairāki riska faktori un, izmainot vienu riska faktoru, tam var būt labvēlīga ietekme, taču tāda var arī nebūt.

Lietošana: Pa 1 tabletei dienā galvenās ēdienreizes laikā, uzdzerot glāzi ūdens. Lai panāktu vislabāko rezultātu, tablešu lietošanu vēlams uzsākt 3-6 mēnešus pirms bērniņa plānošanas un turpināt visu procesa laiku.