MEDISNORE AEROSOLS PRET KRĀKŠANU 50ML

€18,01


Aktīvā viela
Eļļu maisījums (minerāleļļa, mētru eļļa, eikaliptu eļļa), gl
Forma
aerosols

Nepieciešams mājas aptieciņā
Inovatīvs aerosols pret krākšanu (50 ml = 250 devas).
Sastāvs: dabīgo eļļu maisījums (minerāleļļa, krūzmētras eļļa, eikalipta eļļa), glicerīns. Unikāls, medicīniski pārbaudīts mutes dobuma aerosols krākšanas mazināšanai un pārtraukšanai. MediSnore™ ir aerosols, kas mazina vai likvidē krākšanas problēmu, kā arī palīdz ja ir laringīts un balss saišu pārpūles dziedātājiem, pasniedzējiem.
Krācējiem mēdz būt: pazemināts rīkles un mēles muskuļu tonuss,
rīkles audu sabiezējums, miega traucējumi,
nogurums (dziļš miegs atjauno spēkus).
MediSnore™ aerosols pārklāj augšējos elpošanas ceļus ar plānu dabīgo eļļu kārtiņu, novēršot vai mazinot vibrācijas, kas ir krākšanas iemesls.
MediSnore™ klīniski pārbaudīts un drošs.
MediSnore™ ir unikāls mutes (ne deguna) aerosols ar augstu efektivitāti. Klīniskie pētījumi ar 600 pacientiem uzrādīja pārliecinošu uzlabošanos bez blakus efektiem.
Dabīgs. Nesatur konservantus. Bez cukura – lietojams cukura diabēta gadījumā. Lietošana: Lietot pirms gulēt iešanas. Sakratīt flakonu. Iepūst 3 reizes rīkles augšējā daļā , nogaidīt 15-20 sekundes un norīt. Pēc procedūras neēst un nedzert! Nelietot alkoholu. Preparāts MediSnore™ var būt neefektīvs 1 stundu pēc alkohola lietošanas. Ražotājs: Naveh-Pharma (1996) Ltd., Netanya, Izraēla.
Jautā farmaceitam