PERSPIREX COMFORT ANTIPERSPIRANTS 20ML

€14,01

Cena reģistrētiem lietotājiem €8,69


  • -38%

Unikāla formula, kas kontrolē sviedru aromātu un nodrošina ilgstošu aizsardzību pret mērenu vai smagu svīšanu 2-3 dienu garumā. Comfort Skincare-System formula satur vielas, kas mitrina ādu tās papildu komfortam.

Sastāvdaļas:
Aqua, Aluminum Chloride, Dipropylheptyl Carbonate, PPG-20 Methyl Glucose Ether, C15-19 Alkane, Glycerin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Tocopherol, Sodium Hydroxide.

Lietošana:
Uzklājiet pirms gulētiešanas uz sausas un nebojātas ādas. Pirmo reizi lietojot, pirmās 5 dienas uzklājiet katru vakaru, līdz sasniegts vēlamais efekts. Pirms lietošanas rūpīgi sakratiet. No rīta nomazgājiet, neatkārtojiet lietošanu, jo efekts saglabājas pat pēc mazgāšanas. Uzklājiet nelielā daudzumā, 2 vilcienus uz augšu, 2 – uz leju vienmērīgi, plānā slānī. Neuzklājiet pārāk daudz, jo tas var izraisīt ādas kairinājumu. Lai kontrolētu svīšanu, lietojiet Perspirex vakarā 2–3 reizes nedēļā vai tik bieži, cik nepieciešams. Nelietojiet, ja āda iekaisusi vai kairināta, kā arī 48 stundas pēc jebkāda veida apmatojuma likvidēšanas.