ReNu MultiPlus daudzfunkcionāls šķīdums 120 ml

€6,54


Aktīvā viela
Sterils, izotonisks šķīdums, kas satur borskābi, edetāta din

Produkta informācija, lietošanas mērķis
Daudzfunkcionāls kontaktlēcu kopšanas šķīdums, paredzēts visa veida mīksto kontaktlēcu, tai skaitā arī silikona hidrogēla kontaktlēcu, dezinfekcijai, ikdienas tīrīšanai, olbaltumvielu noņemšanai, mitrināšanai, skalošanai un uzglabāšanai.

Instrukcija pareizai lietošanai
Pēc kontaktlēcu izņemšanas uzpiliniet 3 pilienus šķīduma uz katras kontaktlēcas puses un maigi paberzējiet 20 sekundes. Rūpīgi skalojiet katru kontaktlēcas pusi 5 sekundes. Novietot tīro kontaktlēcu konteinerī un piepildiet to ar svaigu ReNu MultiPlus šķīdumu. Uzglabājiet kontaktlēcas šķīdumā vismaz 4 stundas, lai tiktu veikta efektīva dezinfekcija. Atcerieties vienmēr lietot svaigu šķīdumu. Jūsu kontaktlēcas tagad ir gatavas lietošanai. Ja uz kontaktlēcām saglabājies kāds nosēdums, pirms to ievietošanas acī, noskalojiet to ar ReNu MultiPlus daudzfunkcionālo šķīdumu. Vienmēr ievērojiet Jūs acu aprūpes speciālista ieteikumus.

Sastāvdaļu saraksts
Sterils izatonisks šķīdums, kas satur borskābi, edetāta dinātriju, nātrija borātu un nātrija hlorīdu. DYMED (poliaminopropil biguanīdu) - 0,0001%, HYDRANTE (hidroksialkilfosdonātu) - 0,03%, poloksamīnu - 1%

Brīdinājumi un piesardzības noteikumi
Vienmēr ievērojiet Jūs acu aprūpes speciālista ieteikumus

Glabāšanas apstākļi
Uzglabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā. Derīgs 90 dienas pēc pirmās atvēršanas.

Ierīce un iepakojuma saturs
120 ml

Ražotājs vai tā pilnvarotais pārstāvis
Ražotājs - Bausch&Lomb
Pilnvarotais pārstāvis Baltijas valstīs - SIA "Optical Service Group"

Izcelsmes valsts
Itālija