TRIBESTAN TBL 250MG N60

Uztura bagātinātājs

€43,58


Aktīvā viela
Nereģistrēta ķīmiskā substance

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
1 (2) apvalkotās tabletes satur 250 (500) mg tribuļa lakstu sausā ekstrakta (satur ne mazāk kā 112,5 (225) mg furostanola saponīnu).

Sastāvdaļas: pretsalipes viela - mikrokristāliskā celuloze, tribuļa lakstu sausais ekstrakts (Tribulus terrestris herba extractum siccum (35-45:1)), stabilizētāji - krospovidons un polivinilpirolidons, tabletes apvalks (glazētājviela - polivinilspirts, pretsalipes viela – talks, krāsvielas - titāna dioksīds un dzelzs oksīdi un dzelzs hidroksīdi, emulgators – lecitīni (sojas pupiņu), biezinātājs - ksantāna sveķi), pretsalipes vielas - talks un silīcija dioksīds, taukskābju magnija sāļi.

Ieteicamā deva: Pieaugušajiem jālieto – 1 līdz 2 tabletes dienā, lietojot pēc ēdienreizes. Tablete jānorij, uzdzerot ūdeni.

Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā. TRIBESTAN® nav ieteicams lietošanai bērniem, grūtniecēm un mātēm, kuras baro bērnu ar krūti. Nelietojiet, ja Jums ir paaugstināta …
Vairāk