Ropažos pēc rekonstrukcijas atklāta pašapkalpošanās koncepta aptieka

Ropažos pēc rekonstrukcijas atklāta pašapkalpošanās koncepta aptieka

Ropažos, Rīgas ielā 10, atklāta aptieku tīkla Apotheka pašapkalpošanās koncepta aptieka. Pēc rekonstrukcijas aptieka ieguvusi gaišas un mājīgas telpas, kā arī plašu medikamentu, uztura bagātinātāju un kosmētikas produktu klāstu. Aptiekā ik dienas farmaceitisko aprūpi nodrošinās līdzšinējās aptiekas farmaceites Marga Smiltiņa un Ieva Uzulena. Aptieka atvērta darbadienās no plkst. 8.30 līdz 19.00.

Ropažu aptieka ir 117 Apotheka aptieka. Tās tirdzniecības zāle ir 70m2 un tajā izvietoti vairāk nekā 3000 dažādu preču vienību. Tāpat aptiekā iespējams veikt asinsspiediena mērījumu.

“Pēc rekonstrukcijas telpas kļuvušas vizuāli plašākas un arī ērtākas klientiem, jo īpaši pašapkalpošanās zona, kur aptiekas apmeklētāji var brīvi un netraucēti apskatīt sortimentā esošos produktus – paņemt rokās, apskatīt, salīdzināt. Priecājos, ka mums Ropažu novadā ikvienam iespējams saņemt dažādus veselības pakalpojumus – tepat sasniedzamā attālumā ir gan doktorāts ar pieredzējušiem un atsaucīgiem ģimenes ārstiem, sociālais dienests un, protams, aptieka, kur saņemt zāles, uztura bagātinātājus un arī farmaceitisko konsultāciju, kad tas nepieciešams,” stāsta aptiekas vadītāja M. Smiltiņa. 

“Mēs atbalstām ideju, ka kvalitatīvai primārās veselības aprūpei jābūt pieejamai, un līdz ar to strādājam pie tā, lai Apotheka aptiekas būtu izvietotas ne tikai Rīgā un lielākajās pilsētās, bet arī mazākās pilsētās un novados. Priecājamies gan par klientu ērtībām pielāgotajām telpām, gan profesionālu un pieredzējušu farmaceitu pievienošanos mūsu komandai,” komentē Apotheka valdes loceklis Jānis Kūliņš.

Jautā farmaceitam