Īpaši aptiekas atklāšanas piedāvājumi Apotheka aptiekā Mazajā stacijas ielā 2A, Rīgā

05.08.2022

Pirmdien, 8. augustā, tiek atklāta jauna Apotheka aptieka Rīgā, Iļģuciemā, Mazajā stacijas ielā 2A. Svinot aptiekas atklāšanu, pirmos klientus sagaida patīkami pārsteigumi un īpaši piedāvājumi mēneša garumā.

Jaunā Apotheka aptieka iekārtota, balstoties uz mūsdienīgu pašapkalpošanās konceptu, kas nodrošina iespēju klientiem brīvi apskatīt produktus un iepazīties ar to aprakstiem. Aptiekā klientiem pieejams plašs medikamentu, uztura bagātinātāju un  kosmētikas preču klāsts, kā arī tiek piedāvāti vairāki farmaceitiskās aprūpes papildpakalpojumi: asinsspiediena mērīšana, ķermeņa masas indeksa, cukura un holesterīna līmeņa noteikšana. Tāpat kā visās citās Apotheka aptiekās, arī šajā aptiekā iedzīvotājiem tiek nodrošināta iespēja nodot utilizācijai nederīgos medikamentus, uztura bagātinātājus un dzīvsudraba termometrus.

8. augustā aptieka klientiem būs atvērta no plkst. 11.00, savukārt turpmāk tās darba laiks darbdienās būs no plkst. 9.00 līdz 20.00, bet sestdienās un svētdienās no plkst. 9.00 līdz 19.00.

Svinot jaunās Apotheka aptiekas atvēršanu, sarūpēti patīkami pārsteigumi tās pirmajiem klientiem, kā arī īpaši izdevīgi piedāvājumi, kas būs spēkā konkrētajā aptiekā no 8. augusta līdz pat 11. septembrim:

  • Dāvanas pirmajiem 100 klientiem, iepērkoties vismaz 10 EUR vērtībā

  • 15 % atlaide senioriem, uzrādot Apotheka Klienta karti

  • 30 % atlaide visai kosmētikai, uzrādot Apotheka Klienta karti