Jaunajā Teikā atklāta “Apotheka” aptieka

Jaunajā Teikā atklāta “Apotheka” aptieka

Papildinot Jaunās Teikas piedāvājumu klāstu, Gustava Zemgala gatvē 74 (ēka Teodors) turpmāk atradīsies arī aptieku tīkla “Apotheka” aptieka. Jaunajās un gaišajās aptiekas telpās iekārota pašapkalpošanās tirdzniecības zona ar plašu un daudzveidīgu medikamentu, uztura bagātinātāju un kosmētikas klāstu.

“Apotheka” Jaunās Teikas aptiekas sortiments pielāgots tā, lai atbilstu gan biroja darbinieku, gan kompleksa iedzīvotāju vajadzībām. Tāpat aptiekā ikvienam iespējams saņemt profesionālu farmaceitu konsultāciju par dažādākajiem veselības jautājumiem, kā arī veikt asinsspiediena mērījumus.

“Apotheka ir mūsdienīgs, atvērts un inovatīvs aptieku tīkls un līdz ar to ļoti atbilstoši Jaunajai Teikai – priecājamies, ka tieši mums ir iespēja būt daļai no modernākā biroju un dzīvojamo ēku rajona Latvijā. Paredzu, ka cilvēki pozitīvi novērtēs aptiekas pieejamību, jo aptieka ir vieta, kur doties pēc palīdzības ne tikai tad, kad piemeklējušas problēmas, bet gan vieta, kur doties, lai saglabātu veselību un novērstu saslimšanu riskus,” stāsta aptieku tīkla Apotheka valdes loceklis Jānis Kūliņš.

Tāpat viņš uzsver, ka: “Mēs spējam pielāgoties mūsu klientu vajadzībām, īsā termiņā varam nodrošināt vajadzīgo medikamentu piegādi, turklāt Jaunās Teikas aptiekā jau tuvākajā laikā paplašināsim veselības pakalpojumu klāstu.”

“Apotheka” aptiekas darba laiks darba dienās no 7.30 līdz 18.30, bet sestdienās no 9.00 līdz 17.00.

Jautā farmaceitam