Plašākas telpas un īpaši aptiekas atklāšanas piedāvājumi Apotheka aptiekā Poruka ielā 5, Ventspilī

15.09.2022

Septembrī pēc telpu paplašināšanas un remonta darbiem iedzīvotājiem atvērta Apotheka aptieka Ventspilī, Poruka ielā 5. Atzīmējot aptiekas atvēršanu, klientiem sagādāti patīkami pārsteigumi un īpaši piedāvājumi mēneša garumā.

Līdz ar aptiekas paplašināšanu, aptiekā paplašināts sortimenta klāsts kā arī izveidots procedūru kabinets farmaceitiskās aprūpes papildpakalpojumu sniegšanai. Tādējādi Ventspils iedzīvotājiem drīzumā būs pieejami tādi pakalpojumi kā asinsspiediena mērīšana, ķermeņa masas indeksa, cukura un holesterīna līmeņa noteikšana.

Jaunā Apotheka aptieka iekārtota, balstoties uz mūsdienīgu pašapkalpošanās konceptu, kas nodrošina iespēju klientiem brīvi apskatīt produktus un iepazīties ar to aprakstiem. Aptiekā klientiem pieejams plašs medikamentu, uztura bagātinātāju un  kosmētikas preču klāsts. Tāpat kā visās citās Apotheka aptiekās, arī šajā aptiekā iedzīvotājiem tiek nodrošināta iespēja nodot utilizācijai nederīgos medikamentus, uztura bagātinātājus un dzīvsudraba termometrus.

Aptiekas darba laiks ir darbdienās no plkst. 9.00 līdz 20.00, bet sestdienās un svētdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Svinot paplašinātās Apotheka aptiekas atvēršanu, sarūpēti patīkami pārsteigumi un īpaši izdevīgi piedāvājumi, kas būs spēkā konkrētajā aptiekā no 9. līdz pat 30. septembrim:

  • Dāvanas pirmajiem 100 klientiem, iepērkoties vismaz 10 EUR vērtībā
  • 15 % atlaide senioriem, uzrādot Apotheka Klienta karti

  • 30 % atlaide visai kosmētikai, uzrādot Apotheka Klienta karti