VE BENZOIC SHAMPOO 250ML (sarkans)

€6,57


Aktīvā viela
benzilperoksīds, pantenols

Benzoic shampoo - Veterinary Dermocosmetic - Ādas kosmētiskais šampūns dzīvniekiem ar taukainu ādu un apmatojumu.
Sastāvdaļas: ūdens, kokoamidopropilbetaīns, nātrijs laurilsarkodināts, glicerīns, PEG-90 glicerilizostearāts, decilglikozīds, benzilperoksīds, dimetilizosorbāts, ksantāna sveķi, laurets-2 pantenols, metilhloroizotiazolinons, metilizotiazolinons, citronskābe, stirols/VP kopolimērs.
Darbība: Satur benzilperoksīdu ar pretseborejas un antibakteriālu darbību. Pantenols paātrina reģenerāciju un ādas bojājumu dzīšanu. Glicerīns ieeļļo ādu un palēlina tās sausināšanu.
Benzoic šampūnam ir šaurāks lietošanas spektrs, jo tas iekļūst ļoti dziļi ādā un piemīt ļoti spēcīga sausinoša iedarbība, tāpēc indicēta lietošana demodekozes un folikulīta, kā arī dziļās piodermas gadījumos, kad mērķis ir sausināt ādu un izskalot parazītus vai strutas no matu folikuliem. Tas ir ļoti efektīvs demodekozes un dziļa iekaisuma gadījumā, bet kā blakne ir novērojama sausa āda, dažkārt iekaisums, tāpēc pēc lietošanas var būt nepieciešama papildus ādas mitrināšana. Demodekozes gadījumā parasti pietiek ar vienu – divām mazgāšanas reizēm, lai samazinātu parazītu skaitu un klīniskās pazīmes, tomēr, lai parazītus pilnībā iznīcinātu, jālieto atbilstoša terapija.
Lietošana: Apmatojumu samitriniet ar siltu ūdeni, uzklājiet piemērotu šampūna daudzumu, uzputojiet un mazgājiet viegli masējot apm. 5 min. Aizsargāt acis un ausis. Rūpīgi izskalot. Atkārtot, ja nepieciešams. Brīdinājumi: Lietošanai dzīvniekiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt temperatūrā +4°C līdz 25°C.
Iepakojums: 250 ml.
Ražotājs: VetPlanet Sp.z.o.o.,ul.Staszica 20A/3, 05-092 Łomianki, reģ.Nr.PL1417435p.