Piedāvājums spēkā no 01.01.2024. līdz 31.12.2024. Apotheka Klienta kartes īpašniekiem un apotheka.lv vietnē reģistrētajiem lietotājiem vecumā no 60 gadiem ar Apotheka Klienta karti visās Apotheka aptiekās, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, pensionāra apliecību vai transportlīdzekļa vadītāja apliecību un apotheka.lv reģistrētajiem lietotājiem, reģistrējoties apotheka.lv. Piedāvājums attiecas uz pilniem preču iepakojumiem, kuru cena pirms atlaides piemērošanas ir ne mazāka kā 1,50 EUR. Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm. Piedāvājums neattiecas uz medikamentiem, kompensējamajām medicīnas ierīcēm un precēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem un Dāvanu kartēm. Atlaides un akcijas nesummējas. Apotheka patur tiesības mainīt piedāvājumu bez atsevišķa paziņojuma.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kā saņemt atlaidi apotheka.lv?

Atlaides tiek piemērotas klientiem, kas ir reģistrējušies apotheka.lv izmantojot internetbanku, sasnieguši vismaz 60 gadu vecumu. Reģistrēties varat šeit!

2. Kādēļ man neparādās atlaides apotheka.lv?

Atlaide var neparādīties vairākos gadījumos. Galvenais pārbaudīt vai esat ienācis kā reģistrēts lietotājs, atceraties, ka atlaides nesummējas, un ja produktam jau ir atlaide, papildus atlaide netiks piemērota.

3. Kādēļ reģistrējoties apotheka.lv neredzu atlaidi?

Atlaide tiks parādīta Jūsu pirkuma grozā kopsavilkumā atsevišķā rindiņā ar nosaukumu atlaide.

4. Kā pieteikties vai atteikties no jaunumu saņemšanas?

Lai pieteiktos vai atteiktos no jaunumu saņemšanas klikšķini šeit un veic izmaiņas savos konta uzstādījumos.