Kā iepirkties

IZVĒLIETIES PRECES

Preces jūs varat meklēt, izmantojot plašas meklēšanas funkcijas (Pēc preces nosaukuma, pēc preces kategorijas, ievadot atslēgvārdu).

Izvēlētās Preces pievienojiet Iepirkumu grozam.

Līdz brīdim, kad jūs nospiedīsiet pogu „Apmaksāt”, Iepirkumu grozu var mainīt – papildināt ar jaunām Precēm, izņemt no Iepirkumu groza Preces, kuras vairs nevēlaties.

 

IZVĒLIETIES SEV PIEMĒROTĀKO PIEGĀDES VEIDU:

BEZ MAKSAS SAŅEMŠANA JEBKURĀ NO 97 APOTHEKA APTIEKĀM VISĀ LATVIJĀ. Klients var saņemt pasūtījumu jebkurā Apotheka aptiekā visā Latvijā. Ja pasūtījums tiek veikts līdz 15:00, tad  pasūtījums tiks piegādāts nākošajā darba dienā. Pasūtījumi, kas veikti pēc 15.00, un brīvdienās veiktie pasūtījumi tiks piegādāti aiznākošajā darba dienā.

PIEGĀDE AR KURJERU VISĀ LATVIJĀ. Ja pasūtījums tiek veikts līdz 15:00, tad  pasūtījums tiks piegādāts nākošajā darba dienā ar kurjeru visā Latvijā. Pasūtījumi, kas veikti pēc 15:00, un brīvdienās veiktie pasūtījumi tiks piegādāti aiznākošajā darba dienā. Piegādes maksa EUR 1.00.

PIEGĀDE UZ LATVIJAS PASTA NODAĻU. Ja pasūtījums tiek veikts līdz 15:00, tad  pasūtījums tiks piegādāts nākošajā darba dienā pasta nodaļā atbilstoši klienta adresei. Pasūtījumi, kas veikti pēc 15:00, un brīvdienās veiktie pasūtījumi tiks piegādāti aiznākošajā darba dienā - piegāde ir bez maksas!

PIEGĀDE UZ PASTA STACIJU. Ja pasūtījums tiek veikts līdz 15:00, tad  pasūtījums tiks piegādāts nākošajā darba dienā norādītajā Pasta Stacijā. Pasūtījumi, kas veikti pēc 15:00, un brīvdienās veiktie pasūtījumi tiks piegādāti aiznākošajā darba dienā.  - piegāde ir bez maksas!

EKSPRESS PIEGĀDE RĪGĀ. Ja pasūtījums tiek veikts līdz 12:00, tad  pasūtījums tiks  piegādāts līdz plkst. 16.00. Ekspress piegādi nodrošinam Rīgā. Piegādes maksa EUR 3.00


IZVĒLIETIES APMAKSAS VEIDU

Kad esat aizpildījis visu nepieciešamo informāciju pasūtījuma veikšanai, jūs nonāksiet pie apmaksas veikšanas. 

PASŪTĪJUMUS IESPĒJAMS APMAKSĀT IZMANTOJOT MASTERCARD UN VISA NORĒĶINU KARTES UN IZMANTOJOT NORDEA, SWEDBANK, SEB UN CITADELE BANKLINKUS

 

SAŅEMIET PRECES

Ja esat reģistrēts lietotājs, tad pēc pasūtījuma  apmaksas Jūs saņemsiet automātisku paziņojumu par veikto pasūtījumu. Piegādes dienā Jūs saņemsiet ziņu no mūsu kurjeriem par laiku, kad varēsiet savu preci saņemt.

            

Jautā farmaceitam