Sejas ādas pārbaude

Duration15 minutes

Dodies uz Apotheka aptiekām un nosaki ādas tipu, mitruma un sebuma līmeni, kā arī melanīna saturu ādā. Speciālists aptiekā iepazīstinās ar pārbaudē iegūtajiem datiem, ieteiks, kādu kosmētiku ieteicams lietot ikdienā, kā to pareizi lietot un kāds būtu piemērotākais ādas kopšanas rituāls tieši tavai sejas ādai.

Atceries, ka ādas mitruma līmeni var ietekmēt vecums, klimats, gadalaiks, hormonālais cikls, ādas tīrīšanas rituāls, kopšanas un kosmētiskie līdzekļi, kurus lieto, kā arī daudzi citi faktori. Tāpat visi šie faktori ietekmē sebuma līmeni jeb ādas taukainību.

Nosakot melanīna saturu ādā, speciālists aptiekā piemeklēs tieši tavam ādas tipam atbilstošāko saules aizsargkrēmu ar SPF, kuru nepieciešams lietot ne tikai vasarā, bet visa gada garumā, lai rūpētos par sejas ādu preventīvi.

Veic sejas ādas bezmaksas pārbaudi Apotheka aptiekās, lai varētu izvēlēties savai sejai piemērotāko kosmētiku!

Tava seja ir pelnījusi labāko!

Dodies uz Apotheka aptiekām un nosaki ādas tipu un mitruma līmeni. Pēc pārbaudes farmaceits ieteiks kādu kosmētiku ir ieteicams lietot ikdienā. Veic sejas ādas bezmaksas pārbaudi Apotheka aptiekās, lai varētu izvēlēties savai sejai piemērotāko kosmētiku!