Mēs – Apotheka – esam viens no straujāk augošajiem aptieku tīkliem Latvijā. Uzņēmums izveidots 2005. gadā, apvienojot vairākus mazus uzņēmumus. SIA Apotheka ietilpst vienā no lielākajām Baltijas valstu farmācijas uzņēmumu grupām Magnum, kuras uzņēmumi darbojas Baltijas valstīs un Somijā.

Ar Apotheka zīmolu šobrīd darbojas vairāk nekā 120 aptiekas Latvijā. Puse no tām atrodas Rīgā, bet pārējās – citās lielākajās Latvijas pilsētās – Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Daugavpilī un Rēzeknē. Mūsu aptiekas atradīsit kā nozīmīgākos transporta mezglos – Rīgas Starptautiskajā Lidostā un Rīgas Starptautiskajā Autoostā, tā arī daudzos iecienītos tirdzniecības centros, tādos, kā t/c Spice  un Domina, izklaides centrs Riga Plaza.

Mūsu aptiekās strādā vairāk nekā 500 zinoši, laipni un atsaucīgi farmaceiti, kuri sniegs profesionālu padomu kā par ārsta izrakstītu medikamentu lietošanu, tā arī par patstāvīgu veselības aprūpi. Saviem klientiem nodrošinām augsti kvalificētu farmaceitisko aprūpi moderni iekārtotās aptiekās un piedāvājam plašu recepšu un bezrecepšu zāļu, uztura bagātinātāju, medicīnas ierīču, higiēnas preču un ārstniecisko augu tēju klāstu.

Lepojamies ar spēju piedāvāt retāk lietojamu medikamentu pasūtījuma izpildi 24 stundu laikā, kā arī gatavojam zāles pēc ārsta izrakstītas receptes. Sniedzam iespēju iegādāties Zāļu reģistrā neiekļautos medikamentus ( Nereģistrētie medikamenti) no dažādām Eiropas valstīm.
Pret ārsta izrakstītu recepti iespējams iegādāties psihotropās zāles un valsts kompensējamās zāles. Sadarbojamies ar vadošajām veselības apdrošināšanas kompānijām ERGO, BALTA, BALVA, BTA, Gjensidige un IF. Ārstniecības iestādēm un sociālās aprūpes institūcijām nodrošinām arī zāļu iegādi vairumtirdzniecībā.

Piedāvājam iespēju pacientiem izmērīt asinsspiedienu un saņemt hipertensijas slimnieku farmaceitisko aprūpi.

Nāciet uz Apotheka aptiekām – pie mums jūs arvien sagaidīs zinošs, atsaucīgs un laipns farmaceits!

Apotheka - labās rokās!