VE HYPOALLERGENIC SHAMPOO 250ML

€5,03


Aktīvā viela
auzu ekstrakts, pantenols, alantoīns, lanolīns

Hypoallergenic shampoo - Veterinary Dermocosmetic - Ādas kosmētiskais šampūns dzīvniekiem ar jutīgu ādu, ar noslieci uz ādas kairinājumu, alerģisku reakciju, sausu ādu vai citu šampūnu nepanesību. Var lietot kucēniem.
Sastāvdaļas: ūdens, kokoamidopropilbetaīns, decilglikozīds, glicerīns, PEG-90 glicerilizostearāts, pantenols, polisorbāts 20, alantoīns, lanolīns, alvejas lapas sula, auzu sēklu ekstrakts, nātrija benzoāts, kālija sorbāts, laurets-2, metilhloroizotiazolinons, metilizotiazolinons, hidrolizēts keratīns, keratīns, citronskābe, fenoksitanols.
Darbība: Satur ļoti mīkstas aktīvas virsmas vielas, mīkstinātājus un vielas ar nomierinošu un mitrinošu darbību. Auzu proteīns viegli absorbējās uz ādas un apmatojuma, mitrinot ādu un veicina apmatojuma spīdumu. Palielina ādas elastību un novērš pārmērīgu izžūšanu. Alantoīnam piemīt keratolītiska un atjaunojoša darbība. Pantenols paātrina reģenerāciju un ādas bojājumu dzīšanu.
Lietošana: Apmatojumu samitriniet ar siltu ūdeni, uzklājiet piemērotu šampūna daudzumu, uzputojiet un mazgājiet viegli masējot apm. 5 min. Aizsargāt acis un ausis. Rūpīgi Izskalot. Atkārtot, ja nepieciešams.
Brīdinājumi: Lietošanai dzīvniekiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt temperatūrā +4°C līdz 25°C.
Iepakojums: 250 ml.
Ražotājs: VetPlanet Sp.z.o.o.,ul.Staszica 20A/3, 05-092 Łomianki, reģ.Nr.PL1417435p.