Apotheka aptiekas saņēmušas apbalvojumus konkursā „Latvijas labākais tirgotājs”

05.06.2024

Apotheka aptiekas saņēmušas apbalvojumus konkursā „Latvijas labākais tirgotājs”

30. maijā Rīgā norisinājās Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) gadskārtējā konkursa „Latvijas labākais tirgotājs” apbalvošanas ceremonija, kuras laikā tika sveikti konkursa laureāti – uzņēmumi, kas pērn izpelnījušies konkursa žūrijas un klientu atzinību. Šogad konkursā īpaši izceltas trīs Apotheka aptiekas – Apotheka 61 Iecavā saņēmusi LTA veicināšanas balvu un pateicību no Bauskas novada pašvaldības, savukārt Apotheka 24 Dagdā un Apotheka 25 Rīgā, Jaunajā Teikā – galvenās balvas savā kategorijā. 

Konkursā tika vērtēts kā aptiekas vizuālais noformējums, tā sortiments un apkalpošanas kultūra. Rūpes par klientiem, plašs preču sortiments un mājīga un patīkama vide – tās ir vērtības, kas ir būtiskas ikkatrā Apotheka aptiekā, tāpēc augstais apbalvojums sniedz īpašu prieku un gandarījumu.

Šogad cīņā par finālu iesaistījās vairāk nekā 600 dažādu objektu no visiem Latvijas novadiem, bet fināla balsojumam tika izvirzīti 37 kandidāti. Visus pretendentus vērtēja ekspertu komisija, kuras locekļi apsekoja objektus pēc anonīmā klienta principa.