Pēc rekonstrukcijas durvis ver Apotheka Galma aptieka Jelgavā

13.11.2023

Pēc rekonstrukcijas durvis ver Apotheka Galma aptieka Jelgavā

Ar prieku ziņojam, ka pēc vērienīgiem rekonstrukcijas darbiem durvis vērusi Apotheka Galma aptieka Jelgavā, Lielajā ielā 12-1. Jaunatklātā aptieka iekārtota pēc pašapkalpošanās koncepta, turklāt tagad šeit pieejams daudz plašāks medikamentu, uztura bagātinātāju un kosmētikas preču klāsts.

Galma aptieka Jelgavā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus – kopš 2002. gada 8. februāra –, un nu jelgavnieku un pilsētas viesu iecienītā aptieka kļuvusi vēl ērtāka un pieejamāka. Aptieka turpmāk darbosies pēc pašapkalpošanās koncepta, ļaujot apmeklētājiem ērti iepazīties ar aptiekas preču klāstu un vienlaikus sniedzot iespēju saņemt profesionālu farmaceitisko aprūpi – konsultēties ar zinošiem farmaceitiem, kuri, izvērtējot klienta individuālo veselības stāvokli, palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu. Jaunatklātajā aptiekā tagad būs pieejams arī daudz plašāks preču sortiments, kas ļaus parūpēties kā par veselību un tās profilaksi, tā par labsajūtu un skaistumu. Tāpat aptiekā iespējams izmērīt asinsspiedienu.

Apotheka Galma aptiekā darbojas zinošs un profesionāls kolektīvs –  Dzintra Lūsiņa, kā arī trīs farmaceites – Biruta Klēbaha, Līga Elksnīte un Aleksandra Jaļina, kuras sagaidīs un konsultēs klientus darbadienās no 08.00 līdz 19.00, bet brīvdienās no 08.00 līdz 16.00.

Tāpat kā citās Apotheka aptiekās arī Galma aptiekā darbojas Apotheka klientu lojalitātes programma, kas nodrošina vēl izdevīgākus piedāvājumus un iespēju uzkrāt A naudu par katru veikto pirkumu. Apotheka klienta karti iespējams ātri, ērti un bez maksas noformēt turpat, aptiekā, aizpildot klienta anketu.