Vēstis


 • Mīti un patiesība par mūsu ķermeņa aizsardzības sistēmu — imūnsistēmu

  Mīti un patiesība par mūsu ķermeņa aizsardzības sistēmu — imūnsistēmu

  Šķiet, ka pie Latvijas gada tumšākajiem mēnešiem nav iespējams pierast, jo katru gadu nogurums un fizisks vājums ir visai labi pazīstamas sajūtas ikvienam no mums. Šie simptomi var kalpot kā pirmie novājinātas imūnsistēmas vēstneši. Kā cīnīties ar miegaino pašsajūtu un iegūt enerģiju, kad tā ir visvairāk nepieciešama? Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa skaidro, kas ir imūnsistēma, kliedējot vairākus mītus, kā arī sniedz vērtīgus padomus tās aizsargāšanai.

  Vairāk
 • E-RECEPTE: 3 padomi tās PAREIZĀ lietošanā

  E-RECEPTE: 3 padomi tās PAREIZĀ lietošanā

  Jaunais gads ir sācies ar vairākām izmaiņām mūsu ikdienā arī veselības aprūpē – turpmāk valsts kompensējamo medikamentu receptes tiks izrakstītas elektroniski, tāpēc ļoti aktuāls kļūst e-receptes lietošanas jautājums. Kā e-recepte atšķirsies no līdzšinējā medikamentu iegādes procesa un kā to ikdienā lietot? Lai mazinātu neskaidrību, aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa sniedz vienkāršus padomus, lai jaunās pārmaiņas, lietojot e-recepti, būtu ērtas un vieglāk izprotamas ikvienam.

  Vairāk
 • Ziema un atkal saaukstēšanās!

  Ziema un atkal saaukstēšanās!

  Tautā sauktā saaukstēšanās ir augšējo elpceļu akūta vīrusu izraisīta saslimšana. Tipiskas saaukstēšanās izpausmes ir klepus, kakla sāpes, iesnas, paaugstināta temperatūra un šķaudīšana. Šīs izpausmes jeb simptomi visbiežāk sākās pēkšņi un parasti pāriet 7 līdz 10 dienu laikā, tomēr mēdz būt arī gadījumi, kad kāds no šiem simptomiem var ilgt krietni ilgāku laiku.

  Vairāk
 • Stipra imunitāte -pamats labai mūsu veselībai!

  Stipra imunitāte -pamats labai mūsu veselībai!

  Apotheka aptiekas farmaceite Ginta Ernste konsultē, ko darīt veseliem cilvēkiem, kuri vēlas stiprināt savu imunitāti.

  Ziemā viens no biežākajiem jautājumiem, ko cilvēki aptiekās uzdod farmaceitiem, ir “Ko darīt, lai neslimotu?”.

  Vairāk
 • Intīmā higiēna - ieteikumi pareizai aprūpei

  Intīmā higiēna - ieteikumi pareizai aprūpei

  Intīmās zonas gļotāda ir izteikti jutīga, jo gan pārmērīga mazgāšanās, gan reta mazgāšanās, gan nepiemērotu mazgāšanās līdzekļu lietošana var izjaukt vulvas un vagīnas mikrofloru, un  tas var radīt kairinājumu un infekciju.

  Vairāk
 • VITAMĪNS D, kā to uzņemt?

  VITAMĪNS D, kā to uzņemt?

  Ņemot vērā Latvijas ģeogrāfiskos platuma grādus, saules UV staru kancerogēno darbību, cilvēka organisma nespēju veidot D vitamīna uzkrājumu organismā

  Vairāk
 • Senioriem -15% Janvāra otrdienās!

  Senioriem -15% Janvāra otrdienās!

  Nāc uz Apotheka aptiekām Janvāra otrdienās no plkst. 8:00 līdz 15:00 un saņem -15% atlaidi savam pirkumam!

  Vairāk
 • Draudzeņu dienas janvārī kosmētikai -30%

  Draudzeņu dienas janvārī kosmētikai -30%

  Draudzenes ir jāsatiek vismaz reizi nedēļā - ceturtdienā!

  Vairāk
 • Svētku sezonas aptieciņas - must have

  Svētku sezonas aptieciņas - must have

  Aktīvajā pirmssvētku gatavošanās procesā, kad jāpagūst viss – jāsagatavo dāvanas, jāizrotā mājoklis, jāsagādā viss svētku galdam, nereti daudz biežāk rodas nelielas sadzīves traumas. Lai gada nogales skaistākos svētkus aizvadītu mierpilni un sevi pasargātu no nevēlamiem pārsteigumiem, noteikti noderēs neliela aptieciņa. Tā noderēs gan dodoties ciemos pie saviem tuvajiem, gan papildinās jau mājās esošos krājumus. Nepieciešamāko, kas ir jāiekļauj svētku aptieciņā un kas ļaus izbaudīt gada skaistākos svētkus no sirds, iesaka Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa.

  Vairāk
 • Aptauja: Katrs piektais Latvijas iedzīvotājs neveselīgi ēd

  Aptauja: Katrs piektais Latvijas iedzīvotājs neveselīgi ēd

  21 % Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka viņiem piemīt tāds kaitīgs ieradums kā neveselīga ēšana, liecina Apotheka Veselības indekss.  Šo cilvēku vidū vairākums arī atbildēja, ka kopumā ietur neveselīgu dzīvesveidu. Bet piektdaļa (24 %) no tiem, kas mēdz neveselīgi ēst, norādīja arī, ka ikdienā ne pietiekami daudz sporto.

  Vairāk
Page
Jautā farmaceitam