Vēstis


 • Jaunajā Teikā atklāta “Apotheka” aptieka

  Jaunajā Teikā atklāta “Apotheka” aptieka

  Papildinot Jaunās Teikas piedāvājumu klāstu, Gustava Zemgala gatvē 74 (ēka Teodors) turpmāk atradīsies arī aptieku tīkla “Apotheka” aptieka. Jaunajās un gaišajās aptiekas telpās iekārota pašapkalpošanās tirdzniecības zona ar plašu un daudzveidīgu medikamentu, uztura bagātinātāju un kosmētikas klāstu.

  Vairāk
 • Kā ārstēties grūtniecei, ja piemeklējusi slikta pašsajūta vai saslimšana? Iesaka farmaceite

  Kā ārstēties grūtniecei, ja piemeklējusi slikta pašsajūta vai saslimšana? Iesaka farmaceite

  No sliktas pašsajūtas, saaukstēšanās, aizlikta deguna, sāpoša kakla vai paaugstinātas temperatūras nav pasargāts neviens un jo īpaši grūtnieces. Ja sieviete, kura nav mazuļa gaidībās, jau pie pirmajiem saslimšanas simptomiem var tos novērst, droši lietojot medikamentus, tad grūtniecēm jābūt īpaši piesardzīgām un iespēju robežās pašsajūta jāuzlabo ar dabīgām metodēm. Kā parūpēties par veselību, nenodarot pāri sev un mazulim, skaidro aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Mārīte Šukele.

  Vairāk
 • Studēt gribētājiem iespēja bez maksas apgūt farmaceita asistenta profesiju

  Studēt gribētājiem iespēja bez maksas apgūt farmaceita asistenta profesiju

  Vidusskolas absolventiem un visiem studēt gribētājiem neatkarīgi no vecuma tiek piedāvāta iespēja bez maksas apgūt farmaceita asistenta profesiju! Studijas notiek Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžā, un to ilgums ir 2,5 gadi. Budžeta vietas studijām nodrošina aptieku tīkls Apotheka.

  Vairāk
 • Veselības indekss atklāj satraucošu tendenci – Latvijas iedzīvotāji neapmeklē zobārstu

  Veselības indekss atklāj satraucošu tendenci – Latvijas iedzīvotāji neapmeklē zobārstu

  61% Latvijas iedzīvotāju pēdējā gada laikā nav apmeklējuši zobārstu, bet 78% higiēnistu – atklāts jaunākajā “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indeksā”. Mutes veselības eksperti norāda, ka pusaudžiem un pieaugušajiem speciālistus ieteicams apmeklēt reizi pusgadā, pieļaujamā robeža ir reizi gadā, bet ne retāk. “Cilvēki diemžēl joprojām mēdz maldīgi domāt, ka pie zobārsta jādodas tikai tad, kad sākušās zobu sāpes, bet higiēnista apmeklējums ir luksus procedūra,” skaidro Slimību profilakses un kontroles centra Galvenais speciālists zobārstnieciskās aprūpes jautājumos Andis Paeglītis.

  Vairāk
 • Veselības indekss: katrs trešais Latvijas iedzīvotājs uzturā nelieto konkrētus produktus

  Veselības indekss: katrs trešais Latvijas iedzīvotājs uzturā nelieto konkrētus produktus

  Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs no sava ikdienas uztura izslēdz kādu produktu, kamēr 66% sevi uzskata par visēdājiem, proti – ikdienas uzturā viņi lieto gan dzīvnieku, gan augu izcelsmes produktus un nav tādu produktu, kurus viņi apzināti izvēlētos nelietot – liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”.

  Vairāk
 • Izmanto īpašo piedāvājumu Apotheka aptiekā Ogrē!

  Izmanto īpašo piedāvājumu Apotheka aptiekā Ogrē!

  Apotheka Aptiekā Ogrē, izmanto īpašo piedāvājumu: – 20% atlaidi pirkumiem, iegādājoties 3 preces un vairāk.

  Vairāk
 • Apotheka aicina uz apmaksātām studijām RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā un nodrošina garantētas darbavietas

  Apotheka aicina uz apmaksātām studijām RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā un nodrošina garantētas darbavietas

  Pavasara izskaņā un vasaras sākumā, kad vidusskolēni sāk arvien aktīvāk izskatīt nākotnes studiju iespējas, Latvijā visstraujāk augošais aptieku tīkls Apotheka aicina apgūt farmaceita asistenta profesiju, studējot Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžā pilnīgi bez maksas. Pēc programmas veiksmīgas absolvēšanas, jaunajiem speciālistiem tiks garantēts darbs Apotheka aptiekās visā Latvijā.

  Vairāk
 • Ceturtdaļa iedzīvotāju pakļauj savu veselību sirds un asinsvadu slimību riskam

  Ceturtdaļa iedzīvotāju pakļauj savu veselību sirds un asinsvadu slimību riskam

  21% Latvijas iedzīvotāju nezina savus asinsspiediena rādījumus, tādējādi pakļaujot sevi riskam iedzīvoties sirds un asinsvadu slimībās, noskaidrots aptieku tīkla Apotheka un pētījumu kompānijas Norstat Latvija aptaujā. Cilvēki joprojām mēdz maldīgi domāt, ka paaugstināta asinsspiediena un tā izraisīto saslimšanu, piemēram, insulta un infarkta, riska grupā ir tikai gados vecākie, lai gan ar sirds slimībām slimojošie pacienti kļūst arvien jaunāki. Eksperti uzsver – ikvienam cilvēkam jebkurā vecumā vismaz reizi gadā jāizmēra asinsspiediens!

  Vairāk
 • Veselības indekss: 73 % Latvijas iedzīvotāju nekad nav bijuši pie dermatologa

  Veselības indekss: 73 % Latvijas iedzīvotāju nekad nav bijuši pie dermatologa

  73 % Latvijas iedzīvotāju nekad nav apmeklējuši dermatologu, liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”. Tikmēr ceturtdaļa (25 %) aptaujāto pie dermatologa ir bijuši vismaz vienreiz – kāds pēdējā gada laikā, kāds pirms viena, diviem un vairāk gadiem. Sertificēts dermatologs, Eiropas Dermatovenerologu akadēmijas biedrs dr. Raimonds Karls skaidro, ka rādītājs ir satraucošs, jo Latvijas iedzīvotājiem kā gaišādainiem un pret ādas problēmām uzņēmīgiem cilvēkiem ir ieteicams vismaz reizi apmeklēt dermatologu, lai speciālists var novērtēt ādas stāvokli un ieteikt, cik bieži turpmāk vēlams veikt profilaktiskas dermatologa vizītes, lai neiedzīvotos ādas veselības problēmās.

  Vairāk
 • Farmaceite iesaka: Kā vairot laimes sajūtu?

  Farmaceite iesaka: Kā vairot laimes sajūtu?

  Labsajūtas un laimes sajūta rodas ķermenī, un par tās veidošanos atbild tādas vielas kā serotonīns, dopamīns, endorfīns un oksitocīns. Kā justies labāk un veicināt laimes hormonu veidošanos, skaidro aptieku tīkla Apotheka farmaceite Beāte Kaminska.

  Vairāk
Page
Jautā farmaceitam