Vēstis


 • Aplūko Apotheka rudens/ziemas skaistuma un veselības žurnālu “Laimes Formula”

  Aplūko Apotheka rudens/ziemas skaistuma un veselības žurnālu “Laimes Formula”

  Sākoties rudens/ziemas sezonai un Ziemassvētku dāvanu laikam izdots jaunais Apotheka skaistuma un veselības žurnāls “Laimes Formula”!

  Žurnāls veidots, lai jūs iedvesmotu, palīdzētu novērtēt un izvēlēties kvalitatīvu kosmētiku, uztura bagātinātājus un citus Apotheka aptiekās pieejamos produktus savai un savas ģimenes veselībai un skaistumam. Žurnālā atrodami produktu apraksti un vērtējumi, Apotheka farmaceitu padomi un iedvesmojoša intervija ar aktrisi Kristīni Krūzi-Hermani.

  Pieejams latviešu un krievu valodā.

  Vairāk
 • Veselības indekss: Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs cieš no locītavu sāpēm

  Veselības indekss: Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs cieš no locītavu sāpēm

  Gandrīz trešā daļa Latvijas iedzīvotāju pēdējā gada laikā ir saskārušies ar locītavu sāpēm, liecina jaunākā “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss” dati. Visbiežāk jeb 34 % gadījumu locītavu sāpes piemeklē iedzīvotājus, kuri par maz nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm. Vairāk par locītavu sāpju iemesliem un veidiem, kā no tām izvairīties, stāsta aptieku tīkla Apotheka farmaceite Anna Kivleniece.

  Vairāk
 • 7 garšvielas pašsajūtas uzlabošanai ziemā

  7 garšvielas pašsajūtas uzlabošanai ziemā

  Garšvielu pievienošana ēdienam ne tikai papildina tā garšu un smaržu, bet arī palīdz dziedēt organismu. To veicina garšvielās atrodamās aktīvās vielas, kam var būt dažāda iedarbība, piemēram, antibakteriāla vai gremošanu veicinoša. Šobrīd veikalos pieejama plaša garšvielu izvēle no visas pasaules un nevajadzētu baidīties tās izmantot ēdienkartē, jo, pareizi uzglabātas, garšvielas savas vērtīgās īpašības nezaudē. Ziemā organisms īpaši novērtēs sildošās un pat karsējošās garšvielas. Gada farmaceite 2019, Saulkrastu Apotheka aptiekas vadītāja Laila Zālīte stāsta, kā garšvielas var uzlabot veselību, kā tās pareizi pievienot un kādiem ēdieniem tās vislabāk piestāvēs.

  Vairāk
 • Izmanto īpašos aptiekas atklāšanas piedāvājumus jaunajā Apotheka aptiekā Rīgā Kr. Barona ielā 13/15

  Izmanto īpašos aptiekas atklāšanas piedāvājumus jaunajā Apotheka aptiekā Rīgā Kr. Barona ielā 13/15

 • Izmanto īpašo piedāvājumu jaunajā aptiekā Ventspilī!

  Izmanto īpašo piedāvājumu jaunajā aptiekā Ventspilī!

  Apotheka aptieka Ventspilī, kas līdz šim atradās Lielajā prospektā 36-18, turpmāk būs pieejama jaunā adresē – Aleksandra ielā 16, kur Ventspils iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs pieejama gan kvalitatīva farmaceitiskā aprūpe, gan plašs medikamentu un skaistumkopšanas preču klāsts. Jaunā aptieka būs atvērta darba dienās no plkst. 9.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

  Vairāk
 • Apotheka farmaceite ieguvusi nozares apbalvojumu “Gada farmaceits 2019”

  Apotheka farmaceite ieguvusi nozares apbalvojumu “Gada farmaceits 2019”

  Aptieku tīkla Apotheka farmaceite, Apotheka Saulkrasti vadītāja Laila Zālīte ieguvusi prestižo Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) apbalvojumu – “Gada Farmaceits 2019”. Balva pasniegta par profesionalitāti, sasniegumiem un farmācijas profesijas pievienotās vērtības radīšanu.

  Vairāk
 • Kā pareizi sportot, nenodarot kaitējumu sirdij? Skaidro kardioloģe

  Kā pareizi sportot, nenodarot kaitējumu sirdij? Skaidro kardioloģe

  Nav noslēpums, ka fiziskās aktivitātes pozitīvi ietekmē sirds veselību, taču, izvēloties nepiemērotas intensitātes treniņus, sekas var būt gluži pretējas. Sabiedrībā pastāv maldīgs uzskats par to, ka treniņam ir jābūt grūtam, lai tas būtu vērtīgs, kamēr praksē šādi treniņi, īpaši iesācējiem, nevajadzīgi noslogo sirdi un muskuļus. Viens no efektīvākajiem veidiem, kā sportojot nenodarīt sev pāri, ir pulsa kontrole treniņos, skaidro Latvijas Olimpiskās vienības kardioloģe Sofija Ļebedeva un aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane

  Vairāk
 • Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs cieš no miega traucējumiem

  Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs cieš no miega traucējumiem

  Gandrīz puse jeb 48% Latvijas iedzīvotāju diennaktī pietiekami daudz guļ, tikmēr katrs trešais jeb 28% cieš no miega traucējumiem, liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”.

  Vairāk
 • Nogurums, miegainība, skumjas – kā cīnīties ar sezonālajiem garastāvokļa traucējumiem?

  Nogurums, miegainība, skumjas – kā cīnīties ar sezonālajiem garastāvokļa traucējumiem?

  Ziemeļu valstīs, kur iedzīvotāji par maz uzņem dienas gaismu, bieži izplatīti ir sezonālie garastāvokļa traucējumi (SGT). Arī Latvijā rudenī un ziemā lielākā daļa cilvēku dodas ikdienas gaitās, kad saule vēl nav uzlēkusi, bet atgriežas mājās, kad jau iestājusies tumsa. Tieši dienas gaismas deficīts var likt justies nogurušiem un veicināt sezonālos garastāvokļa traucējumus. Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Anna Kivleniece stāsta, kā atpazīt sezonālos garastāvokļa traucējumus, un dalās padomos, kā ar tiem cīnīties.

  Vairāk
 • Kā pareizi šķaudīt? Skaidro farmaceite

  Kā pareizi šķaudīt? Skaidro farmaceite

  Lai gan šķaudīšana ir dabiska organisma izpausme, tā tomēr nav tik nevainīga, kā varētu šķist. Viens šķaudiens var saturēt ap 100 tūkstošiem kaitīgu baktēriju, kas strauji izplatās gaisā, bieži kļūstot par dažādu saslimšanu izraisītāju. Tāpēc īpaši gada vēsajā sezonā – ir svarīgi būt piesardzīgam un, ja pašam gadījies apslimt, parūpēties par to, lai vīruss neizplatītos tālāk citiem. Vairāk par šķaudīšanu un tās negatīvo seku mazināšanu stāsta Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane.

  Vairāk
Page
Jautā farmaceitam