Vēstis


 • Alerģiju sezona sākusies: Kā pasargāt sevi?

  Alerģiju sezona sākusies: Kā pasargāt sevi?

  Garākas dienas, spožāka saule un dabas atmošanās no ziemas miega vieniem rada prieku un enerģijas pieplūdumu, kamēr citiem tieši otrādi – nepatīkamas izjūtas, ko pavada šķaudīšana, tekošs vai aizlikts deguns, asarojošas, niezošas acis, citkārt arī kairinošs klepus, miegainība un nespēks. Kā rīkoties, lai mazinātu ziedputekšņu izraisītos alerģiskos simptomus, stāsta aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Mārīte Šukele.

  Vairāk
 • Kā atmodināt ķermeni pavasarim? Iesaka farmaceite

  Kā atmodināt ķermeni pavasarim? Iesaka farmaceite

  Iestājoties pavasarim, dienas kļūst garākas un gaišākas, saule spīd biežāk, gaiss paliek siltāks un līdz ar dabas atmošanos no ziemas miega laiks atmodināt arī ķermeni. Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Laila Zālīte dalās padomos, kā sagatavot ķermeni gada siltajai un aktīvajai sezonai.

  Vairāk
 • Veselības indekss: Vien puse Latvijas iedzīvotāju diennaktī dzer pietiekami daudz ūdens

  Veselības indekss: Vien puse Latvijas iedzīvotāju diennaktī dzer pietiekami daudz ūdens

  Vien puse (46 %) Latvijas iedzīvotāju diennaktī uzņem vismaz 1 – 1,5 litrus ūdens, liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”.  Eksperti norāda, ka nepietiekams ūdens patēriņš var rezultēties ar daudzveidīgām veselības problēmām – traucēta vielmaiņa un dažādu orgānu darbība, liekais svars, sausa, neelastīga āda ir vien dažas no tām.

  Vairāk
 • Farmaceite atgādina: Pavasaris tuvojas, pēdējais brīdis sagatavoties ērču sezonai!

  Farmaceite atgādina: Pavasaris tuvojas, pēdējais brīdis sagatavoties ērču sezonai!

  Līdz ar gaisa temperatūras paaugstināšanos un pavasara iestāšanos mostas arī ērces – tās aktivizējas jau pie trīs līdz piecu grādu temperatūras. Ērces var atbaidīt, lietojot dažādus palīglīdzekļus, piemēram, aerosolus, taču efektīvāko aizsardzību var nodrošināt tikai vakcinācija. Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane skaidro, ka imunitāte pret ērču encefalītu sāk veidoties divu nedēļu laikā pēc vakcinēšanās, un aicina izmantot pēdējo iespēju, lai vakcinētos pirms pavasara iestāšanās. 

  Vairāk
 • Valkā atklāta jauna Apotheka aptieka

  Valkā atklāta jauna Apotheka aptieka

  11. martā, Valkā (Rīgas ielā 17) atklāta nu jau 115. Apotheka aptieka. Tās modernajās un mājīgajās telpās būs pieejams ļoti plašs produktu sortiments un nodrošināta farmaceitiskā aprūpe atbilstoši Apotheka aptieku tīkla augstajiem standartiem. Aptieka ir pašapkalpošanās koncepta, ļaujot klientiem individuāli izpētīt lielo preču piedāvājumu, uzklausot arī pieredzējušu farmaceitu padomus.

  Vairāk
 • Apotheka Pārlielupes aptieka jaunā adresē

  Apotheka Pārlielupes aptieka jaunā adresē

  Apotheka Pārlielupes aptieka turpmāk atradīsies jaunā adresē – Aviācijas ielā 8C, kur Jelgavas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs pieejama gan kvalitatīva farmaceitiskā aprūpe, gan dažāds medikamentu un skaistumkopšanas preču klāsts. 

  Vairāk
 • Veselības indekss: Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs piekopj neveselīgu dzīvesveidu

  Veselības indekss: Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs piekopj neveselīgu dzīvesveidu

  Latvijā katrs trešais (31 %) atzīst, ka piekopj neveselīgu dzīvesveidu, liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”.  Turklāt indekss atklāj, ka  59 % iedzīvotāju veic par maz fizisko aktivitāšu, bet katrs piektais (22 %) neveselīgi ēd.

  Vairāk
 • Farmaceite: Ādas sausumu ar krēmiem vien novērst nevar

  Farmaceite: Ādas sausumu ar krēmiem vien novērst nevar

  Ādas sausums ir izplatīta problēma ziemas sezonā, un tā var skart jebkura vecuma cilvēkus. Āda ziemas sezonā prasa īpašas rūpes, pretējā gadījumā tā kļūst sausa, lobās, var parādīties plankumi, izsitumi, āda zaudē tonusu, elastību un drīz vien sāk izskatīties 57 gadus vecāka nekā tā patiesībā ir. Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Amanda Ozoliņa sniedz padomus, kā ārīgi un iekšķīgi rūpēties par sejas, lūpu un pēdu ādas veselību.

  Vairāk
 • Apotheka jaunā vietā Rīgas Centrāltirgū

  Apotheka jaunā vietā Rīgas Centrāltirgū

  Apotheka aptieka Rīgas Centrāltirgū pārcelta uz jaunām telpām. Turpmāk aptieka atradīsies pretī veikalam Maxima, starp piena paviljonu un Gastro tirgu.

  Uz tikšanos mūsu aptiekās!

  Vairāk
 • Svarīgākais, kas jādara savos 20, 30, 40, 50 un 60 gados, lai saglabātu veselību vecumdienās

  Svarīgākais, kas jādara savos 20, 30, 40, 50 un 60 gados, lai saglabātu veselību vecumdienās

  Veselība ir svarīgākais jebkurā vecumā, taču, lai tā būtu stipra, par veselību jārūpējas savlaicīgi, nevis tikai tad, kad sākušās kādas problēmas. Kas ir svarīgākais, kam jāpievērš uzmanība 20, 30, 40, 50 un 60 gados, lai labi justos vecumdienās, skaidro aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Mārīte Šukele.

  Vairāk
Page
Jautā farmaceitam