Vēstis


 • Vai arī tu pieļauj šīs 6 tipiskās skaistumkopšanas kļūdas? Ieklausies farmaceita padomos!

  Vai arī tu pieļauj šīs 6 tipiskās skaistumkopšanas kļūdas? Ieklausies farmaceita padomos!

  Kopta cilvēka āriene ir viena no veselīga ķermeņa pazīmēm. Lai to panāktu, nepieciešams rūpīgi sekot līdzi higiēnai un izvēlēties atbilstošus līdzekļus. Kā izvairīties no kļūdainas ķermeņa kopšanas un kā izvēlēties sev piemērotākās skaistumkopšanas metodes? Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane iesaka 6 vienkāršus risinājumus, kā nepieļaut kļūdas ikdienas skaistumkopšanas rituālos.

  Vairāk
 • Asaro acis? 7 iemesli, kāpēc

  Asaro acis? 7 iemesli, kāpēc

  Acs asarošana ir dabiska funkcija, tomēr pārmērīga vai pat nevaldāma asarošana var liecināt par aizsprostotiem kanāliem, alerģisku reakciju vai pat infekciju. Kādi faktori ietekmē acu asarošanu, kā no tiem izvairīties un kā acis pasargāt no pavasara vēstnešiem – putekšņiem – skaidro aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa.

  Vairāk
 • Senioriem -15% aprīļa otrdienās!

  Senioriem -15% aprīļa otrdienās!

  Nāc uz Apotheka aptiekām aprīļa otrdienās no plkst. 8:00 līdz 15:00 un saņem -15% atlaidi savam pirkumam!

  Vairāk
 • Sejas ādas kopšana pavasarī

  Sejas ādas kopšana pavasarī

  Āda prasa ne vien regulāras, bet arī sezonai atbilstošas rūpes par sevi. Līdz ar pavasara tuvošanos un dabas atmošanos pēc ziemas miega, būtu jāmainās ne tikai mūsu izvēlētai garderobei, bet arī pieejai ādas kopšanai.

  Vairāk
 • Draudzeņu dienas, aprīlī aptiekās kosmētikai -30%

  Draudzeņu dienas, aprīlī aptiekās kosmētikai -30%

  Draudzenes ir jāsatiek vismaz reizi nedēļā - ceturtdienā!

  Vairāk
 • Plikpaurība vīriešiem: farmaceita ieteikumi tās mazināšanai

  Plikpaurība vīriešiem: farmaceita ieteikumi tās mazināšanai

  Matu izkrišana var būt gan negaidīts pārsteigums, gan iepriekš paredzams process, bet jebkurā gadījumā tas visbiežāk saistās ar negatīvām emocijām. It īpaši nepatīkama ir matu izkrišana, ja tas notiek vecumā, kad plikpaurība netiek uzskatīta par normu. Matu izkrišana var radīt ievērojamu pašapziņas trūkumu, tomēr veidi, kā izvairīties vai mazināt plikpaurības cēloņus, ir dažādi. Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane dalās padomos, kā mazināt matu izkrišanu.  

  Vairāk
 • 5 vienkārši soļi, lai cīnītos pret krākšanu

  5 vienkārši soļi, lai cīnītos pret krākšanu

  Aktuāla problēma kā sieviešu, tā vīriešu vidū ir krākšana un tās radītās negatīvās sekas. Traucēts nakts miers un labsajūta nav vienīgais nepatīkamais krākšanas radītais blakus efekts. Ilgstoša kaites neārstēšana paaugstina arī sirds saslimšanas risku. Aptieku tīkla Apotheka sertificēta farmaceite Laila Zālīte iesaka 5 vienkāršus dabīgos risinājumus un dzīvesveida maiņas “knifus”, kas var palīdzēt apturēt krākšanu.

  Vairāk
 • Februāris - Vislatvijas asinsspiediena mērīšanas mēnesis

  Februāris - Vislatvijas asinsspiediena mērīšanas mēnesis

  Šī gada februārī pacientu biedrība ParSirdi.lv sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību, Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrību un vadošajiem aptieku tīkliem aicina Latvijas iedzīvotājus uz “Vislatvijas asinsspiediena mērīšanu”. Akcijas ietvaros arī  Apotheka aptiekās varēs bez maksas veikt asinsspiediena mērījumus, saņemt farmaceitu ieteikumus augsta asinsspiediena profilaksei un ārstēšanai, kā arī iegūt bezmaksas informatīvos materiālus.  

  Vairāk
 • BIOAPTA prezentācijas Apotheka aptiekās februārī

  BIOAPTA prezentācijas Apotheka aptiekās februārī

  Iegādājoties  Bioapta produktus konsultācijas laikā, saņemsiet

  DĀVANU - nostiprinošu emulsiju ķermenim Aptaline Corpo.

  Vairāk
 • Mīti un patiesība par mūsu ķermeņa aizsardzības sistēmu — imūnsistēmu

  Mīti un patiesība par mūsu ķermeņa aizsardzības sistēmu — imūnsistēmu

  Šķiet, ka pie Latvijas gada tumšākajiem mēnešiem nav iespējams pierast, jo katru gadu nogurums un fizisks vājums ir visai labi pazīstamas sajūtas ikvienam no mums. Šie simptomi var kalpot kā pirmie novājinātas imūnsistēmas vēstneši. Kā cīnīties ar miegaino pašsajūtu un iegūt enerģiju, kad tā ir visvairāk nepieciešama? Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa skaidro, kas ir imūnsistēma, kliedējot vairākus mītus, kā arī sniedz vērtīgus padomus tās aizsargāšanai.

  Vairāk
Page
Jautā farmaceitam