Vēstis


 • Ilgi neuzglabāt, savītušu neēst un citi vienkārši principi, lai uzņemtu no produktiem vērtīgās uzturvielas

  Ilgi neuzglabāt, savītušu neēst un citi vienkārši principi, lai uzņemtu no produktiem vērtīgās uzturvielas

  Pēdējos gados cilvēki arvien biežāk cenšas ēst veselīgi, lai dienas laikā uzņemtu nepieciešamo kaloriju, vitamīnu un citu vērtīgo vielu devu. Taču labo nodomu īstenošanai ceļā nereti stājas nezināšana, kā rezultātā apēstais organismam nebūs tik vērtīgs, kā sākotnēji varētu šķist. Aptieku tīkla Apotheka piesaistītā “WillowMed” pārtikas tehnoloģe Dzintra Kokta sniedz padomus, kā no ikdienā visbiežāk patērētajiem produktiem gūt maksimālu labumu.

  Vairāk
 • 7 padomi, kā iegūt starojošu sejas ādu vasarā

  7 padomi, kā iegūt starojošu sejas ādu vasarā

  Vesela un starojoša sejas āda nodrošina labu pašsajūtu un vairo skaistumu, taču, kā panākt, lai āda ir vesela un mirdzoša? Padomos dalās aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa.

  Vairāk
 • Nedēļas nogali prognozē ļoti karstu – nenodari sev pāri sauļojoties!

  Nedēļas nogali prognozē ļoti karstu – nenodari sev pāri sauļojoties!

  Šajā nedēļas nogalē sinoptiķi prognozē ļoti saulainu un karstu laiku – līdz pat + 30°, kas daudzus mudinās uzturēties ārpus telpām, pie ūdeņiem vai apmeklēt kādu no nedēļas nogales festivāliem. Tai pat laikā speciālisti brīdina, ka UV starojums šonedēļ Latvijā pakāpies līdz tik augstam līmenim, kāds nav raksturīgs jūlija nogalei, tādēļ saules staru baudītājiem jāievēro piesardzība, lai negūtu apdegumus.

  Vairāk
 • Farmaceite iesaka: 5 vasaras veltes ēdienkartē un skaistumkopšanā

  Farmaceite iesaka: 5 vasaras veltes ēdienkartē un skaistumkopšanā

  Meža avenes, upenes, gurķi, tomāti un citas dabas veltes ir ne tikai gardas, bet arī vitamīniem bagātas. Vasaras laikā uzturā pilnvērtīgi jāuzņem gan augļi, gan ogas, gan dārzeņi, turklāt tos var ne tikai iekļaut ēdienkartē, bet arī izmantot skaistumkopšanā.  

  Vairāk
 • Ko darīt vasarā, lai neslimotu ziemā? Iesaka farmaceite

  Ko darīt vasarā, lai neslimotu ziemā? Iesaka farmaceite

  Vasara ir labākais laiks, lai spēcinātu organismu un jau tagad parūpētos par savu veselību ziemā. Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa dalās idejās, kā norūdīt organismu un stiprināt tā dabiskās aizsargspējas.

  Vairāk
 • Ropažos pēc rekonstrukcijas atklāta pašapkalpošanās koncepta aptieka

  Ropažos pēc rekonstrukcijas atklāta pašapkalpošanās koncepta aptieka

  Ropažos, Rīgas ielā 10, atklāta aptieku tīkla Apotheka pašapkalpošanās koncepta aptieka. Pēc rekonstrukcijas aptieka ieguvusi gaišas un mājīgas telpas, kā arī plašu medikamentu, uztura bagātinātāju un kosmētikas produktu klāstu. Aptiekā ik dienas farmaceitisko aprūpi nodrošinās līdzšinējās aptiekas farmaceites Marga Smiltiņa un Ieva Uzulena. Aptieka atvērta darbadienās no plkst. 8.30 līdz 19.00.

  Vairāk
 • Saslimi pirms lidojuma? Farmaceite iesaka, kā rīkoties

  Saslimi pirms lidojuma? Farmaceite iesaka, kā rīkoties

  Ilgi gaidītu ceļojumu var vienkārši sabojāt negaidīta saslimšana, jo īpaši gadījumos, kad galamērķi iecerēts sasniegt lidojot. Lidošana pati par sevi nav bīstama veselībai, taču noteiktos apstākļos, piemēram, saaukstēšanās gadījumā vai pēc nopietnām saslimšanām, jābūt uzmanīgam. Aptieku tīkla Apotheka lidosta “Rīga” aptiekas farmaceita asistente Violeta Hudana skaidro, kā rīkoties, ja pirms lidojuma gadījies saslimt, un stāsta, kādās situācijās der rūpīgi pārdomāt, vai lidojums būs drošs veselībai.

  Vairāk
 • Hokejista Jāņa Sprukta idejas aktīvai vasarai ar bērniem

  Hokejista Jāņa Sprukta idejas aktīvai vasarai ar bērniem

  “Visvērtīgākais laiks ir tas, ko pavadām kopā ar ģimeni,” saka Latvijas čempionāta komandas HK Kurbads hokejists Jānis Sprukts. Viņš stāsta, ka pats bērnībā vasaras pavadījis svaigā gaisā un nepārtrauktā kustībā un tāpēc to ir iemācījis arī saviem bērniem. Jānis Sprukts dalās idejās, kā aktīvi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, bet Apotheka Jaunās Teikas aptiekas farmaceite Beāte Kaminska skaidro, cik daudz kustību vajadzīgas dažāda vecuma bērniem.

  Vairāk
 • Veselības indekss: 60% jauniešu mēdz “iedzert par daudz”

  Veselības indekss: 60% jauniešu mēdz “iedzert par daudz”

  Vismaz 60% jauniešu vecumā no 18 līdz 24 gadiem mēdz pārsniegt pieļaujamās alkohola normas, liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”. Alkohola lietošanu “ar mēru” visvairāk kontrolē vecākā paaudze – 54% respondentu vecumā no 65 līdz 75 gadiem atzinuši, ka nekad nepārsniedz “pieļaujamās normas”. Savukārt pārmērīgu alkohola lietošanu par problēmu atzīst 5% aptaujāto, taču nevar izslēgt varbūtību, ka šādā sensitīvā jautājumā pastāv lielāks risks, ka respondents varētu sniegt “sociāli vēlamas atbildes”.

  Vairāk
 • Jaunajā Teikā atklāta “Apotheka” aptieka

  Jaunajā Teikā atklāta “Apotheka” aptieka

  Papildinot Jaunās Teikas piedāvājumu klāstu, Gustava Zemgala gatvē 74 (ēka Teodors) turpmāk atradīsies arī aptieku tīkla “Apotheka” aptieka. Jaunajās un gaišajās aptiekas telpās iekārota pašapkalpošanās tirdzniecības zona ar plašu un daudzveidīgu medikamentu, uztura bagātinātāju un kosmētikas klāstu.

  Vairāk
Page
Jautā farmaceitam