Vēstis


 • Aptauja: 47 % valsts iedzīvotāju miegam velta pietiekami daudz laika

  Aptauja: 47 % valsts iedzīvotāju miegam velta pietiekami daudz laika

  Mazāk par pusi jeb 47 % valsts iedzīvotāju uzskata, ka miegam velta pietiekami daudz laika, liecina “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”. Tas ir par 4 % vairāk nekā pērn, kad kopumā 43 % aptaujāto atzina, ka miegā pavada pietiekoši daudz stundu.

  Vairāk
 • Rudens kampaņas laikā t/c Domina Apotheka aptiekā konsultācijas

  Rudens kampaņas laikā t/c Domina Apotheka aptiekā konsultācijas

  Šonedēļ Apotheka aptiekā t/c Domina būs noderīgas konsultācijas gan tavam skaistumam, gan veselībai ! 

  Vairāk
 • Nedēļas nogalē Apotheka Dominā konsultācijas un degustācijas

  Nedēļas nogalē Apotheka Dominā konsultācijas un degustācijas

  Lai rudenī Tu būtu vesela, skaista un laimīga, organizējam rudens prezentācijas par tev aktuālo!

  Vairāk
 • Rīga Plaza Cosmopolitan shopping nights

  Rīga Plaza Cosmopolitan shopping nights

  Rīga Plaza Cosmopolitan shopping nights ir atkal klāt! Tajās, protams, ar īpašiem piedāvājumiem piedalāmies arī mēs. Atlaides, degustācijas un dāvanas par pirkumu: Lierac kosmētikai un matu līdzekļiem Phyto - 40%, Mollers no 35 līdz 50%, Silvanols līdz 40%, Bionike Defence Xage komplektam -25%. Un dāvanas par BABE pirkumu 25 eur vērtībā - ķermeņa losjons 500ml. 

  Vairāk
 • 5 padomi tavu acu veselībai un skaistumam.

  5 padomi tavu acu veselībai un skaistumam.

  Ikdienas straujajā, stresa pilnajā darba ritmā, ilgstošas stundas pavadot pie datora, nereti aizmirstam parūpēties par savu acu veselību, kā rezultātā acis jūtas nogurušas, ir apsārtušas un nepamet sajūta, ka acu vietā ir Sahāras tuksnesis. Veselas acis ir skaistas acis, tāpēc nevajadzētu aizmirst par to veselību. Padomos, kā parūpēties par savu acu veselību un skaistumu, dalās Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa.

  Vairāk
 • Vakcinējies savlaicīgi! Dzīvo laimīgi!

  Vakcinējies savlaicīgi! Dzīvo laimīgi!

  “Veselības centrs 4” vakcinācijas dienests piedāvā īpašu cenu vakcinācijai pret ērču encefalītu Apotheka kartes īpašniekiem no 01.10. – 31.12.2017. Latvijā ziemas kļūst arvien maigākas, tāpēc ērču aktivitātes sezona mūsu valsts teritorijā kļūst arvien ilgāka. Tagad rudenī, kad ērces vēl ir aktīvas, speciālisti vakcinācijai iesaka izvēlēties ātro vai paātrināto vakcīnas shēmu, kas pie imunitātes ļauj tikt īsākā laikā. 

  Vairāk
 • Nedēļas nogalē Apotheka Dominā konsultācijas

  Nedēļas nogalē Apotheka Dominā konsultācijas

  Apotheka aptiekā Domina nedēļas nogalē piedāvājam vērtīgas konsultācijas no zīmoliem, kuri būs tavi labākie draugi šoruden, jo rūpēsies par tavas ādas un organisma kopējo labsajūtu aukstajos mēnešos.

  Vairāk
 • Kā stiprināt imunitāti un izvēlēties vitamīnus rudenī?

  Kā stiprināt imunitāti un izvēlēties vitamīnus rudenī?

  Pēc vasaras atpūtas, atsākot aktīvas ikdienas skolas, studiju un darba gaitas rodas papildus stress un sāk uzkrāties nogurums. Lai ķermenis justos mundrs un nepadotos saaukstēšanās riskam, uzturā var iekļaut tādus papildu palīgus kā vitamīni. Dažādu vitamīnu kombinācijas, kāda konkrēta vitamīna lietošana vai polivitamīni uzturā palīdzēs ne tikai profilaktiskos nolūkos, bet arī spēs sniegt atbalstu imūnsistēmai saslimšanas gadījumā. Plašāk par to, kādus vitamīnus izvēlēties rudens un ziemas periodā, stāsta Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa.

  Vairāk
 • Bioapta konsultācijas oktobrī

  Bioapta konsultācijas oktobrī

  “BIOAPTA” – tie ir hipoalerģiski līdzekļi, kas uztur ādas fizioloģisko līdzsvaru un pH līmeni, radīti uz dabisko izejvielu bāzes, sekmējot ādas veselību un lielisku cilvēka vispārējo pašsajūtu.

  Vairāk
 • Draudzeņu dienas oktobrī -30%

  Draudzeņu dienas oktobrī -30%

  Draudzenes ir jāsatiek vismaz reizi nedēļā - ceturtdienā!

  Vairāk
Page
Jautā farmaceitam