Vēstis


 • 40 % Latvijas iedzīvotāju saskārušies ar darba pienākumu izraisītām veselības problēmām

  40 % Latvijas iedzīvotāju saskārušies ar darba pienākumu izraisītām veselības problēmām

  Teju 40 % Latvijas iedzīvotāju saskārušies ar darba pienākumu izraisītām veselības problēmām, tostarp katrs trešais (31 %) –  ar fiziskās veselības problēmām, bet 7 % atzinuši, ka piedzīvojuši izdegšanas sindromu, liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”.  Arodslimību ārste, Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūta vadošā pētniece,  Dr. Med. Jeļena Reste norāda, ka šie rezultāti diezgan precīzi parāda patieso ainu Latvijā.

  Vairāk
 • Farmaceite iesaka: kādus produktus lietot uzturā pēc 50 veselības uzlabošanai

  Farmaceite iesaka: kādus produktus lietot uzturā pēc 50 veselības uzlabošanai

  Jebkurā vecumā cilvēkiem ir ieteicams pievērst uzmanību tam, ko lieto savā uzturā. Taču līdz ar gadiem, arvien lielāka uzmanība ikdienā ir jāpievērš izvēlētajiem pārtikas produktiem, kuri ietekmē ne tikai veselību, bet arī pašsajūtu. Organisms pēc 50 gadu vecuma vairs nespēj tik efektīvi kā jaunībā pārstrādāt neveselīgo pārtiku un strauji uzņemt nepieciešamos vitamīnus. Ja vēlies uzlabot imunitāti, saglabāt možu ķermeni un asu prātu, ieklausies Apotheka aptiekas Slimnīcas ielā 25 Liepājā farmaceites Terēzes Jankovskas padomos, kurus produktus izvēlēties savā ikdienas maltītē.

  Vairāk
 • Aptauja: Latvijā katrs desmitais pārmērīgi aizraujas ar virtuālo vidi

  Aptauja: Latvijā katrs desmitais pārmērīgi aizraujas ar virtuālo vidi

  Katrs desmitais Latvijas iedzīvotājs (9 %) pārmērīgi aizraujas ar virtuālo vidi. Visbiežāk šī atkarība novērota jauniešiem 18 – 24 gadu vecumā, kuru vidū tā raksturīga katram piektajam (21 %), liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”.  Vismazāk virtuālās vides izklaides interesē vecāka gadagājuma cilvēkus – iedzīvotājus 55 – 74 gadu vecumā (4 %).

   

  Vairāk
 • Kā zināt, ka internetā nopērkamie medikamenti ir droši?

  Kā zināt, ka internetā nopērkamie medikamenti ir droši?

  Internetā var brīvi iegādāties teju visu – ne tikai apģērbu un saimniecības preces, bet arī medikamentus. Tas ir ērti un ātri, taču pircējiem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo, saņemot nekvalitatīvas drēbes, cilvēks būs vīlies, bet neatbilstošas kvalitātes zāles vai pat skaistumkopšanas produkti var radīt nopietnas veselības problēmas. Par ko jāpārliecinās,  lai internetā iegādātos reģistrētus un drošus bezrecepšu medikamentus, uztura bagātinātājus, medicīnas preces un kosmētiku, stāsta interneta aptiekas Apotheka.lv sertificētā farmaceite Mārīte Šukele.

   

  Vairāk
 • Senioriem -15% jūlija otrdienās!

  Senioriem -15% jūlija otrdienās!

  Nāc uz Apotheka aptiekām jūlija otrdienās no plkst. 8:00 līdz 15:00 un saņem -15% atlaidi savam pirkumam!

  Vairāk
 • Kosmētikas dienas, jūlijā aptiekās -30%

  Kosmētikas dienas, jūlijā aptiekās -30%

  Draudzenes ir jāsatiek vismaz reizi nedēļā - ceturtdienā!

  Vairāk
 • 60% Latvijas iedzīvotāju guļ pārāk maz, riskējot ar nopietnām veselības problēmām

  60% Latvijas iedzīvotāju guļ pārāk maz, riskējot ar nopietnām veselības problēmām

  60  % Latvijas iedzīvotāju nevelta miegam pietiekami ilgu laiku, bet katrs sestais (17 %) ir piedzīvojis bezmiegu vai miega traucējumus, liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”. Miega medicīnas speciālists un neirologs Ainārs Vecvagars norāda, ka miega problēmas sabiedrībā tik tiešām ir aktuālas, turklāt, ja tās neārstē, cilvēks ar laiku var iedzīvoties nopietnās veselības problēmās, jo tieši veselīga miega laikā tiek stiprināta imunitāte.

  Vairāk
 • Aptauja: Teju puse Latvijas iedzīvotāju neveic profilaktiskus pasākumus pirms došanās uz eksotiskām valstīm

  Aptauja: Teju puse Latvijas iedzīvotāju neveic profilaktiskus pasākumus pirms došanās uz eksotiskām valstīm

  43 % Latvijas iedzīvotāju neveic nekādus profilakses pasākumus, gatavojoties ceļojumam uz eksotiskām vai jaunattīstības valstīm, kas var būt augsta riska galamērķi veselībai, liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”. Vien katrs sestais (17 %) piedomā par vakcīnu pret tādām infekcijām kā dzeltenais drudzis vai A un B hepatīts, vai iziet pretmalārijas profilaktisko līdzekļu kursu, un tikai trešdaļai (31%) ceļotāju līdzi ir aptieciņa ar medikamentiem.

  Vairāk
 • Atkal jāņos esi pārēdies? Eksperti iesaka, ko darīt, lai to nepieļautu!

  Atkal jāņos esi pārēdies? Eksperti iesaka, ko darīt, lai to nepieļautu!

  Tuvojoties gada īsākajai dienai un garākajai naktij, līgotāji domā ne tikai par to, kā pīt ziedu vainagus un pušķot svinību vietu, bet arī par to, ar ko mieloties svētkos. Ēdieni, kurus saulgriežu svinētāji ir īpaši iecienījuši, ir speķa pīrādziņi, dažādi salāti ar majonēzi, gaļas ēdieni un, protams, vairāku veidu sieri. Ko darīt, lai baudītu gardus svētkus, bet nepārēstos un izvairītos no smaguma sajūtas, stāsta uztura speciāliste Guna Rijkure, savukārt ar ieteikumiem, kā rīkoties situācijās, ja tomēr sanācis pārēsties, dalās aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Laila Zālīte.

   

  Vairāk
 • Jūnijā izmanto savu Apotheka A-naudas uzkrājumu

  Jūnijā izmanto savu Apotheka A-naudas uzkrājumu

  Mīļie klienti, atgādinām, ka 31. maijā ir noslēdzies iepriekšējais Apotheka A-naudas uzkrāšanas periods. Ja esi mūsu lojālais klients un Tev ir A-naudas uzkrājumus savu līdz 31. maijam uzkrāto A-naudu, vari izmantot vēl līdz šī gada 30. jūnijam. 

   

  Vairāk
Page
Jautā farmaceitam