Kvalitatīva ādas aprūpe

Kvalitatīva ādas aprūpe

Mūsdienu aptieka vairs nav tā vieta, kur iet tikai slimības gadījumā, lai iegādātos zāles un vitamīnus. jau vairākus gadus aptiekās pieejama arī kopjošā un dekoratīvā kosmētika, kas izceļas ar īpaši augstu kvalitāti un efektivitāti. stāstām, kāpēc rūpes par savu skaistumu uzticēt aptiekās pieejamajai kosmētikai.

Konsultē Madara Krišjāne,  Apotheka  Jaunā Teika farmaceite

  • Aptieku kosmētikas klāstā sev visvairāk piemēroto produktu spēs atrast gandrīz jebkurš. Lai neapjuktu lielajā izvēles bagātībā, talkā vienmēr nāks farmaceits, farmaceita asistents vai kosmētikas konsultants – zinoši speciālisti, kuriem ir padziļinātas zināšanas par katru no zīmoliem un to, kā labāk risināt konkrētas problēmas.
  • Jāpiebilst, ka aptieku kosmētika no citu tirgotāju piedāvājuma atšķiras ar to, ka tā ir dermatoloģiski pārbaudīta. Tas nozīmē, ka tās izveides procesā piedalās ķīmiķi, farmaceiti un kosmetologi, kas pārliecinās un eksperimentāli testē kosmētikas iedarbību uz ādu, lai izslēgtu tās iespējami nelabvēlīgu iedarbību. Aptieku kosmētika tiek veidota tā, lai iespēju robežās būtu bez smaržvielām un konservantiem, parabēniem un citām kaitīgām vielām.
  • Aptiekā piedāvāto kosmētiku īpaši svarīgi izvēlēties, ja ir problemātiska, atopiska, rozācijas un citu problēmu skarta āda, lai mazinātu problēmas un nodrošinātu ādas komfortu.
  • Izvēloties kosmētiku, jāņem vērā, ka ir iespējamas arī alerģiskas reakcijas, jo katram no mums āda ir unikāla.
  • Tas, vai līdzeklis ir piemērots vai nav, kā arī tas, vai āda nereaģē alerģiski, lielākoties redzams aptuveni piecu dienu laikā. Ja āda reaģē labi un jūtas komfortabli, regulāri lietojot, pirmos rezultātus var redzēt pēc aptuveni 14 dienām.
  • Lai iegūtu vēlamo un solīto rezultātu, āda ir jākopj katru dienu no rīta un vakarā. Šīs procedūras mājās ir jāveic regulāri un ilgstoši, ieviešot kā sava veida rutīna. Kāds no līdzekļiem sniegs tūlītēju rezultātu, padarot ādu mirdzošu un svaigu vai nomaskējot nepilnības, bet citiem līdzekļiem nepieciešams laiks. Īpaši – ja tie ir ar ārstnieciskām īpašībām.
  • Vislabāk līdzekļi strādā uz tādas ādas, kas tikusi kopta jau no jaunības. Ādai, kas tikusi mitrināta un nebūs pakļauta intensīvai saules ietekmei, visticamāk, būs arī mazāk problēmu un pat novecošanas tempi var būt lēnāki. Tāpēc īpaši svarīgi, lai mammas savām meitām jau pusaudžu gados iemāca par savu ādu rūpēties ar labu, kvalitatīvu kopjošo kosmētiku. Laika gaitā tas būs ļoti vērtīgs ieguldījums.
  •  Āda ikdienā ir jāattīra, jālieto krēms vai serums, kas ādu mitrina tās virsslānī – epidermā. Pēc tam – jāpalutina ar barojošu krēmu, kas iekļūst dermā, dziļākos ādas slāņos. Reizi nedēļā ādu ir ieteicams palutināt ar sejas mitrinošu, barojošu vai attīrošu masku.