Pēc rekonstrukcijas Apotheka aptiekā t/c Ostmala pieejami vairāki veselības pakalpojumi

Pēc rekonstrukcijas Apotheka aptiekā t/c Ostmala pieejami vairāki veselības pakalpojumi

T/c Ostmala, Liepājā, Kārļa Zāles laukumā 8 atklāta aptieku tīkla Apotheka pašapkalpošanās koncepta aptieka. Pēc rekonstrukcijas aptieka ieguvusi vēl plašākas telpas – teju 100 m2 lielu tirdzniecības zāli –, kā arī vēl plašāku medikamentu un dažādu preču sortimentu. Tāpat aptiekā ierīkota konsultāciju telpa, kur turpmāk liepājnieki un pilsētas viesi varēs saņemt dažādus veselības pakalpojumus – noteikt cukura un holesterīna līmeni asinīs, izmērīt asinsspiedienu, kā arī noteikt ķermeņa masu. Tāpat aptiekā pieejams tiešsaistes zīmju valodas tulks, kas vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem cilvēkiem atvieglos saziņu ar farmaceitu.

“Aptiekas atklāšana ir ļoti gaidīs notikums. Lai arī aptieka bija slēgta vien īsu laiku, regulāri saņēmām klientu jautājumus, kad aptieka atkal būs pieejama. Apotheka Ostmalā atrodas jau 14 gadus, un šajā laikā cilvēki aptieku iecienījuši tās ērtās atrašanās vietas dēļ. Tāpat daudzi no klientiem ir pastāvīgie aptiekas apmeklētāji, kuri izvēlas tieši šo aptieku, jo te strādā “viņu farmaceiti” – speciālisti, kuri jau iepazinuši savus klientus, pārzina vajadzības, arī ārstēšanās vēsturi. Prieks, ka pēc t/c rekonstrukcijas aptieka ieguvusi jaunu vizuālo veidolu un funkcionalitāti, kļūstot par pirmo pilna pašapkalpošanās koncepta aptieku Liepājā, un ir gatava vērt durvis saviem klientiem,” saka Apotheka valdes loceklis Jānis Kūliņš.

Aptiekas darba laiks ir katru dienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 21.00, un tajā ik dienas kvalitatīvu farmaceitisko aprūpi nodrošinās līdzšinējie speciālisti – aptiekas vadītāja Marika Korsaka, farmaceites Una Valkaša, Laura Kravale, Irīna Bukante un farmaceita asistente Irita Sileniece.

Par godu aptiekas atklāšanas svētkiem apmeklētājiem sarūpētas gan dāvanas, gan īpaši piedāvājumi:

  • dāvana pirmajiem 200 klientiem;
  • pērkot 3 produktus un vairāk, 15% atlaide;
  • kosmētikai 30% atlaide.

Dāvana pirmajiem 200 klientiem, no 29.08.2020. iepērkoties vismaz 10 EUR apmērā Apotheka aptiekā T/C Ostmala Liepājā, K. Zāles lauk. 8. Pirkuma summā netiek ieskaitīti valsts kompensējamie, recepšu un bezrecepšu medikamenti. Piedāvājums spēkā, kamēr dāvanas pieejamas aptiekā.

Piedāvājums spēkā no 29.08.2020. līdz 30.09.2020. Apotheka aptiekā T/C Ostmala Liepājā, K. Zāles laukumā 8, uzrādot Apotheka Klienta karti. Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm. Atlaides un akcijas nesummējās. Apotheka patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus bez atsevišķa paziņojuma. Noformē Apotheka Klienta karti bez maksas un saņem atlaidi uzreiz!

Piedāvājums spēkā no 29.08.2020. līdz 30.09.2020. Apotheka aptiekā T/C Ostmala Liepājā, K. Zāles laukumā 8, uzrādot Apotheka Klienta karti. Piedāvājums attiecas uz pilniem preču iepakojumiem, kuru cena pirms atlaides piemērošanas ir ne mazāka kā 1,50 EUR. Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm, bet tās tiek iekļautas kopējā pirkuma preču skaitā. Piedāvājums neattiecas uz valsts kompensējamajiem, recepšu un bezrecepšu medikamentiem un Dāvanu kartēm. Apotheka patur tiesības mainīt piedāvājuma noteikumus bez atsevišķa paziņojuma.