Vēstis


 • Aplūko Apotheka rudens/ziemas skaistuma un veselības žurnālu “Laimes Formula”

  Aplūko Apotheka rudens/ziemas skaistuma un veselības žurnālu “Laimes Formula”

  Sākoties rudens/ziemas sezonai un Ziemassvētku dāvanu laikam izdots jaunais Apotheka skaistuma un veselības žurnāls “Laimes Formula”!

  Žurnāls veidots, lai jūs iedvesmotu, palīdzētu novērtēt un izvēlēties kvalitatīvu kosmētiku, uztura bagātinātājus un citus Apotheka aptiekās pieejamos produktus savai un savas ģimenes veselībai un skaistumam. Žurnālā atrodami produktu apraksti un vērtējumi, Apotheka farmaceitu padomi un iedvesmojoša intervija ar aktrisi Kristīni Krūzi-Hermani.

  Pieejams latviešu un krievu valodā.

  Vairāk
 • Farmaceites padomi zarnu trakta baktēriju balansam

  Farmaceites padomi zarnu trakta baktēriju balansam

  Zarnu  trakts ir atbildīgs par organisma apgādāšanu ar nepieciešamajām uzturvielām, taču, lai tas spētu pilnvērtīgi veikt savas funkcijas, tajā mītošajām labajām un sliktajām baktērijām jābūt līdzsvarā. Nelabvēlīgas izmaiņas un baktēriju disbalanss var kalpot par iemeslu sliktai pašsajūtai un dažādām saslimšanām, tai skaitā nervu sistēmas darbības traucējumiem. Vairāk par baktēriju lomu zarnu traktā un par to, kā saglabāt pareizu to balansu, stāsta aptieku tīkla Apotheka farmaceite Līga Cīrule.

  Vairāk
 • Kas izraisa ģībšanu un kā no tās izvairīties? Skaidro farmaceite

  Kas izraisa ģībšanu un kā no tās izvairīties? Skaidro farmaceite

  Ģībšana, it īpaši, ja piedzīvota pirmo reizi, var radīt lielu izbīli uz satraukumu ne tikai pašam cilvēkam, kuru piemeklējis vājums, bet arī līdzcilvēkiem. Kā rīkoties, ja blakus esošais cilvēks noģībst,  kā pašam atpazīt sajūtas, kas liecina par ģībšanu, un vai tā ir bīstama veselībai, stāsta aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite, diennakts aptiekas vadītāja Mārīte Šukele.

  Vairāk
 • Rituāli pašsajūtas un veselības uzlabošanai, iesaka farmaceite

  Rituāli pašsajūtas un veselības uzlabošanai, iesaka farmaceite

  Mūsdienu dzīvesveida iespaidā cilvēki bieži vien aizmirst parūpēties par sevi – kāds darbs vienmēr ir steidzamāks vai svarīgākas ir rūpes par līdzcilvēkiem. Taču rūpes par sevi ir nozīmīgas ne tikai paša labsajūtas nodrošināšanai tās ir arī labas veselības pamatā. Kā ikdienas steigā atrast laiku sev, lai justos labi gan garīgi, gan fiziski, skaidro Aptieku tīkla Apotheka farmaceite Anna Kivleniece.

  Vairāk
 • Rīgas centrā atklāta Apotheka aptieka

  Rīgas centrā atklāta Apotheka aptieka

  Rīgā, Tērbatas ielā 59/61 atklāta aptieku tīkla Apotheka pašapkalpošanās koncepta aptieka. Aptieka Rīgas centra iedzīvotājiem ir labi zināma, jo iepriekš tā atradās turpat pāri ielai – Bruņinieku ielā 22. Pēc pārcelšanās uz jaunajām telpām aptieka kļuvusi daudz plašāka, gaišāka un pieejamāka klientiem. Aptieka atvērta darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00 un brīvdienās no plkst.10.00 līdz 18.00.

  Vairāk
 • Ekzēma – ādas slimība, kas liek mainīt ikdienas paradumus

  Ekzēma – ādas slimība, kas liek mainīt ikdienas paradumus

  Ekzēma ir viena no izplatītākajām ne-infekcijas izraisītajām iekaisuma ādas slimībām, kura skar aptuveni 3 % pieaugušo un 20 % bērnu Eiropā, liecina Eiropas Alerģijas un elpceļu slimību pacientu apvienības federācijas (EFA) veiktais pētījums*. Jo smagāki ir ekzēmas simptomi, jo lielāka ietekme uz pacientu labsajūtu un dzīves kvalitāti – attiecībām, seksuālo dzīvi un vaļaspriekiem. Kas ir ekzēma un kā rūpēties par slimības skarto ādu, stāsta aptieku tīkla Apotheka farmaceite Ivanda Krastiņa.

  Vairāk
 • Mūsdienu dzīvesveida cena – sāpes sprandā un kakla daļā

  Mūsdienu dzīvesveida cena – sāpes sprandā un kakla daļā

  Kakla un spranda sāpju cēloņi var būt dažādi sākot no nepareizas gulēšanas un stājas, beidzot pat ar tik nopietnu saslimšanu kā meningīts. Sāpes sprandā rada diskomfortu, un tām var pievienoties arī reiboņi, galvassāpes, sāpes pierē un zvanīšana ausīs. Vairāk par ieradumiem un iemesliem, kas rada sāpes sprandā, stāsta aptieku tīkla Apotheka farmaceite Anna Kivleniece.

  Vairāk
 • Padomi senioriem labsajūtas un veselības saglabāšanai: Iesaka farmaceite

  Padomi senioriem labsajūtas un veselības saglabāšanai: Iesaka farmaceite

  Ikviens iedzīvotājs ir pakļauts novecošanās procesam, kura laikā organismā notiek dažādas izmaiņas – gan fizioloģiskās, gan psihiskās. Šīs izmaiņas nav iespējams apstādināt, taču, pārdomājot savu dzīvesveidu un ieradumus, ir iespējams parūpēties par labsajūtu un pasargāt sevi no saslimšanām. Ar padomiem, kam senioriem nepieciešams pievērst īpašu uzmanību un kādus paradumus iekļaut savā ikdienas dzīvē, dalās aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Laila Zālīte.

  Vairāk
 • 6 lietas, kas jāievēro, dodoties ceļojumā uz siltajām zemēm

  6 lietas, kas jāievēro, dodoties ceļojumā uz siltajām zemēm

  Rudens un ziema ir laiks, kad iedzīvotāji visvairāk vēlas doties atpūsties uz siltajām zemēm – atvaļinājuma pavadīšana saulē patiesi var uzlabot ne tikai garastāvokli, bet arī veselību. Diemžēl Latvijā gada aukstajā periodā saules gaismu iedzīvotāji uzņem par maz, un tas veicina D vitamīna trūkumu un palielina melatonīna ražošanu organismā, kas var radīt gan ar emocionālo, gan fizisko veselību saistītas problēmas. Taču pirms došanās tālākos ceļojumos svarīgi ir pienācīgi sagatavoties! Ar padomiem, ko ņemt līdzi un no kā labāk izvairīties, dodoties ceļojumos, dalās aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Mārīte Šukele.

  Vairāk
 • Veselības indekss: Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju asins analīzes veic retāk nekā reizi gadā

  Veselības indekss: Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju asins analīzes veic retāk nekā reizi gadā

  Lai arī veselības paškontrolei asins sastāvs jāpārbauda vismaz vienu reizi gadā, “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss” dati liecina, ka tikai 4 no 10 Latvijas iedzīvotājiem (44 %) ir veikuši asins analīzes pēdējā gada laikā. Visbiežāk ar asins analīžu veikšanu grēko jaunieši vecumā no 18 līdz 24 gadiem un iedzīvotāji, kuri savu dzīvesveidu kopumā vērtē kā neveselīgu. Vairāk par iemesliem, kādēļ asins analīzes nepieciešams veikt vismaz reizi gadā, stāsta aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane.

  Vairāk
Page
Jautā farmaceitam