CLEAR BRAIN TBL N60

Uztura bagātinātājs

€21,14


Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
Tabletes ir domātas smadzeņu darbības un atmiņas uzturēšanai.

Skandināvu kompānija „New Nordic“ ir izveidojusi jaunu uztura bagātinātāju smadzeņu barošanai – Clear Brain tabletes, kuras ir izstrādātas no augu ekstraktiem, B grupas vitamīniem un joda. Tabletes var lietot gan jauni, gan veci cilvēki. Clear Brain tabletēs esošās bioloģiski aktīvās vielas palīdz koncentrēties, ilgāku laiku koncentrēt uzmanību. Tas ļoti palīdz mācīšanās procesā, tiecoties īsā laikā apgūt iespējami daudz informācijas, jo tiek uzturēta īstermiņa un ilgtermiņa atmiņa, kā arī pārējās izziņas funkcijas.

Clear Brain tabletē ir L-teanīns, kurš atrodams zaļajā tējā. Pēc pētījumiem ar L-teanīnu tika noskaidrots, ka, izdzerot L-teanīnu, jau pēc stundas smadzeņu viļņi sasniedz augstāku aktivitāti. Bez L-teanīna, Clear Brain tabletes satur granātkoka augļu, valriekstu, piejūras priedes mizas, melno piparu ekstrakstus, parastās raudenes ēterisko eļļu, jodu un vitamīnus, kas baro smadzenes.

Jods palīdz uzturēt normālu izziņas funkciju un nervu sistēmas darbību.
Pantotēnskābe (B5 vitamīns) palīdz uzturēt normālu garīgo darbību.
B1, B6, B12, B3 vitamīni palīdz uzturēt normālu psiholoģisko stāvokli un nervu sistēmas darbību. Tāpat ir svarīgs dažāds un sabalansēts uzturs, kā arī veselīgs dzīves veids.

Lietošanas pamācība: Lietot 2 tabletes dienā ēdienreizes laikā.