FORMULA VITALE MAN+ TBL N30

Uztura bagātinātājs

€15,86
Šis produkts šobrīd nav pieejams

  • -25%

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
Bioloģiski aktīvo vielu komplekss vīriešiem.

Palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un auglību, veicina normālu nervu sistēmas darbību un veicina normālu imūnsistēmas darbību.

MAN+ ir bioloģiski aktīvo vielu komplekss, kas bagātina VĪRIEŠU organismu ar nepieciešamajiem vitamīniem, minerālvielām un augu sastāvdaļām. MAN+ palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un auglību, veicina normālu nervu sistēmas darbību un veicina normālu imūnsistēmas darbību.

OKSIDATĪVAIS STRESS
C vitamīns, riboflavīns, cinks un selēns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
IMŪNSISTĒMA
Vitamīni A, B6, B12, C, D veicina normālu imūnsistēmas darbību.
AUGLĪBA
Cinks veicina normālu auglību un reprodukciju. B6 vitamīns palīdz nodrošināt olbaltumvielu un glikogēna normālu vielmaiņu


ENERĢIJA

B grupas vitamīni niacīns, pantotēnskābe, riboflavīns, tiamīns, vitamīns B12, B6 un biotīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Riboflavīns, B12, B6, folāti un pantotēnskābe palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Niacīns veicina normālu nervu sistēmas darbību.

Lietošana: Pa 1 tabletei dienā galvenās ēdienreizes laikā, uzdzerot glāzi ūdens. Lai panāktu labākus rezultātus un saglabātu sasniegtos, ieteicams lietot MAN+ tabletes 3 mēnešus pēc kārtas.
Jautā farmaceitam