FORMULA VITALE NEURO+ TBL N30

Uztura bagātinātājs

€18,23

Cena reģistrētiem lietotājiem €8,99


  • -51%

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
Aktīvo vielu komplekss. Paredzēts nervu sistēmai.

Satur svarīgus vitamīnus, minerālvielas un augu izcelsmes sastāvdaļas. Nervu sistēmas darbībai.

NEURO+ ir pilnīgs komplekss, lai papildus uzturam, līdzsvarotā veidā papildinātu organismu ar svarīgiem vitamīniem, minerālvielām un augu izcelsmes sastāvdaļām. Produkts cita starpā satur ievērojamu daudzumu D3 vitamīna.
NEURO+ satur aktīvo vielu kompleksu B2, B6, B12 un niacīnu normālas nervu sistēmas darbības veicināšanai, pantotēnskābi, kas palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī divdaivu ginku garīgā līdzsvara un atmiņas veicināšanai.
NEURO+ ir piemērots paaugstinātas slodzes apstākļos jebkura vecuma cilvēkiem, kuri mācās vai veic garīgu darbu.

Nervu sistēma
Galvas smadzenes kopā ar muguras smadzenēm veido centrālo nervu sistēmu, iekļaujot sevī līdz 100 miljardiem neironu, kas savieno un regulē mūsu maņas, kustības un atmiņu. Normālu nervu sistēmas darbību veicina B grupas vitamīni B6, B12 un B2. Bet B grupas vitamīni B6 un B12 labvēlīgi ietekmē normālas psiholoģiskās funkcijas. NEURO+ satur fosfatidilholīnu jeb lecitīnu.

Vitamīns D3
Vitamīns D3 piedalās šūnu dalīšanās procesā un veicina imūnsistēmas normālu darbību.

Tablešu sastāvā ietilpst arī Ķīnas kordiceps (Cordyceps sinensis).

Piemērots veģetāriešiem!

Smadzenes
Smadzenes ir viens no organisma vissarežģītākajiem orgāniem, tās ir nervu sistēmas lielākā un svarīgākā daļa. Dzelzs, jods un cinks veicina nomālas kognitīvās funkcijas. Sastāvā esošie vitamīni (B2, B6, B12, folskābe, niacīns, pantotēnskābe) un dzelzs palīdz mazināt nogurumu un nespēku. NEURO+ satur fosfatidilserīnu.

Atmiņa
Ginkgo biloba jeb divdaivu ginks palīdz saglabāt atmiņu un kognitīvās funkcijas, kā arī kognitīvo produktivitāti, vienlaikus uzlabojot garīgo līdzsvaru.

Lietošana: Pa 1 tabletei dienā galvenās ēdienreizes laikā, uzdzerot glāzi ūdens. Lai panāktu labākus rezultātus, NEURO+ tabletes ieteicams lietot 3-6 mēnešus pēc kārtas.