WALM. GINKO PRIM MAX TBL 120MG N30

Uztura bagātinātājs

€10,17


Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
GinkoPrim® Max ir Ginkgo biloba ekstrakta, magnija un cinka savienojums. Standartizētais ekstrakts garantē precīzi noteiktu aktīvo vielu daudzumu (24% flavonglikozīdi un 6% terpēnlaktoni). Ginkgo biloba ekstrakts uzlabo venozo asinsriti un veicina perifēro asinscirkulāciju, palīdz saglabāt kognitīvās (izziņas) funkcijas, smadzeņu darbību un garīgo veselību, it īpaši cilvēka organisma novecošanās procesā. Asinsrites veicināšana labvēlīgi ietekmē redzes un dzirdes funkcijas. Magnijs veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, kā arī veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību. Cinks veicina normālas kognitīvās funkcijas.
Veicina asins cirkulāciju un uztur prāta spējas
120 mg Ginkgo biloba ekstrakta, 150 mg Magnija un 15 mg Cinka savienojums
Sastāvs: magnija oksīds, pretsalipes viela: mikrokristāliskā celuloze; divdaivu ginka (Ginkgo biloba) lapu standartizēts ekstrakts, cinka citrāts, stabilizētāji: hidroksipropilmetilceluloze, karboksimetilceluloze; pretsalipes viela: silīcija dioksīds; stabilizētājs: taukskābju magnija sāļi; mitrumuzturētājs: glicerīns; safloras eļļa, krāsvielas: titāna dioksīds, indigokarmīns, briljantzilais FCF, riboflavīns.

Iedarbība:
Ginkgo biloba ekstrakts:
Veicina perifēro asins mikrocirkulāciju
Uzlabo izziņas procesus un veicina prāta spējas
Stimulē atmiņas procesus un spēju koncentrēties
Magnijs veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību.
Cinks veicina normālas kognitīvās funkcijas.

Lietošana: 1 tablete dienā, ieteicams pēc ēšanas, uzdzerot ūdeni.

Brīdinājums: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus. Produkts nav piemērots lietošanai bērniem, kā arī sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas periodā. Ja Jums ir asins koagulācijas traucējumi, pirms lietošanas konsultējieties ar savu ārstu. Uzglabāt bērniem nepieejamā, tumšā un vēsā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz 25 ?C.