IMUNITAL SHOTS 10ML N20

Uztura bagātinātājs

€31,53


Aktīvā viela
Cvit, B6 vit, reiši sēņu ekstrakts

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
Uztura bagātinātājs imūnsistēmas atbalstam
Optimāls uzturs nodrošina organismu ar vērtīgām vielām, kas palīdz uzturēt noteiktas funkcijas un tādējādi veicina organisma vispārējo labsajūtu. Uzturs ietekmē arī mūsu imūnsistēmu. Imūnsistēma ir vitāli svarīga; tā sāk darboties jau no pirmajām cilvēka dzīves sekundēm, jo organisms sastopas ar dažādiem apkārtējās vides faktoriem. Iedzimtā un iegūtā imunitāte ir vienota šūnu un orgānu sistēma, kas aizsargā mūsu organismu. Mēs bieži dzirdam, ka ir jānostiprina mūsu imunitāte, izmantojot dažādus produktus, bet kuri ieteikumi ir pareizi?
Izvēloties produktus un vielas pētījumiem, kas var sniegt atbalstu imūnsistēmai, zinātnieki ņem vērā ne tikai jaunākos atklājumus, bet arī zināšanas un tradīcijas, kas nodotas no paaudzes paaudzē. Pateicoties šādai tradicionālai lietošanai, dažas no vielām un produktiem jau ir apstiprinātas ar plašiem zinātniskiem pētījumiem, bet dažas vēl joprojām tiek pētītas.
Uztura bagātinātājs imunital® SHOTS piedāvā kombināciju ar vispārēji atzītiem vitamīniem un tradicionāli lietotām vielām imunitātes atbalstam.

Reiši sēnes veicina normālu imūnsistēmas darbību un normālu asinsrites veselību.
Vitamīns B6 veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku.
Vitamīns C veicina normālu imūnsistēmas darbību, gan intensīvas fiziskas slodzes laikā, gan pēc tās. Labvēlīgu ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 200 mg vitamīna C papildus ieteicamajai vitamīna C diennakts devai. Vitamīns C veicina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

10 ml satur:
Bišu māšu peru pieniņš 1000 mg*
Reiši sēņu ekstrakts 250 mg*
Šitaki sēņu ekstrakts 250 mg*
Pirmpiena koncentrāts 15 mg*
Vitamīns C 500 mg (NRV 625 %**)
Vitamīns B6 1,4 mg (NRV 100 %**)
* NRV - uzturvielu atsauces vērtības nav noteiktas,
** NRV - uzturvielu atsauces vērtības.

Sastāvdaļas: ūdens, agaves sīrups, bišu māšu peru pieniņš, fruktoze, L-askorbīnskābe (vitamīns C), reiši sēņu (Ganoderma lucidum) sausais ekstrakts (12:1)*, šitaki sēņu (Lentinula edodes) sausais ekstrakts (8:1)*, pirmpiena koncentrāts, konservanti – kālija sorbāts un nātrija benzoāts, piridoksīna hidrohlorīds (vitamīns B6), skābuma regulētājs - nātrija hidroksīds, krāsviela – karamele, aromatizētāji – karameles aromatizētājs un vaniļas aromatizētājs.
* Iegūti bioloģiskajā lauksaimniecībā.
Bioloģiskās sastāvdaļas: 5 %.
Lauksaimniecība ārpus ES.
CN-BIO-144

Ieteikumi lietošanai: pusaudžiem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem ieteicams lietot 1 flakona saturu dienā dienas pirmajā pusē. Pirms lietošanas sakratīt.

Brīdinājumi: nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Ļoti svarīgi ievērot pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.
Ja Jūs esat grūtniece, vai barojat bērnu ar krūti, pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu.

Uzglabāšana: uzglabāt sausā un tumšā vietā. Uzglabāt temperatūrā līdz 25?C. Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.
Iepakots aizsargatmosfērā.