A FOLIJSKĀBE 1000MCG TABLETES N100

Uztura bagātinātājs

€6,59

Cena reģistrētiem lietotājiem €5,27


Aktīvā viela
Folskābe

  • -20%

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
Papildina sievietes ikdienas uzturu ar svarīgākajiem folātiem, kas ir nepieciešami sievietēm reproduktīvā vecumā, plānojot grūtniecību, grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas laikā. Papildu folijskābes uz­ņemšana palielina folātu līmeni mātes organismā. Zems folātu līmenis mātes organismā ir riska faktors saistībā ar nervu caurulītes defektu veidošanos auglim attīstības posmā. Labvēlīgā iedarbība tiek panākta, uzņemot papildu 400?g folijskābes dienā vismaz vienu mēnesi pirms ieņemšanas un vismaz trīs mēnešus pēc tās.

* - uzturvielas atsauces vērtība

SASTĀVDAĻAS: apjoma palielinātāji: dikalcija fosfāts, mikrokristāliskā celuloze, pretsalipes viela: taukskābju magnija sāļi, pteroilmonoglutamīnskābe.
Nesatur mākslīgas krāsvielas un konservantus, kā arī ģenētiski modificētus organismus, saldinātājus, cukuru, sāli, raugu, kviešu proteīnu, laktozi, cieti un lipekli. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem.

NORĀDĪJUMI: Folskābe var maskēt B12 vitamīna trūkumu organismā. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu, lai pārliecinātos, vai uzņemat adekvātu B12 vitamīna devu! Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!