CARMOLIS PILIENI 40ML

Uztura bagātinātājs

€9,99

Cena reģistrētiem lietotājiem €7,99


Aktīvā viela
etanols 96%,attīrītsūdens,melisas lapu tinkt.,ēteriskās eļļa

  • -20%

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
Carmolis® izgatavots pēc senām klosteru receptēm no tradicionāli lietotu augu ēteriskajām eļļām.

Carmolis® ieteicams:
• Iekšķīgi pilienu veidā
o Saaukstēšanās un elpceļu kairinājuma gadījumā, jo citronmētras lapu tinktūras un anīsa un timiāna eļļu izejvielām citronmētras lapām, anīsa sēklām un timiāna lapām piemīt nomierinoša iedarbība uz rīkli un elpceļiem.
o Gremošanas traucējumu, sliktas dūšas, vēdera uzpūšanās gadījumā, jo citronmētras lapu tinktūras, anīsa, timiāna, salvijas, šaurlapu lavandas un muskatrieksta eļļu izejvielām piemīt labvēlīga iedarbība uz gremošanas traktu: citronmētras, timiāna un salvijas lapas, anīsa sēklas un šaurlapu lavandas ziedi palīdz normalizēt gremošanas trakta darbību un novērst gremošanas diskomfortu, bet muskatrieksti veicina apetīti un novērš vēdera uzpūšanos.
o Miega traucējumu gadījumā un kā nomierinošu līdzekli, jo citronmētras lapu tinktūras un šaurlapu lavandas eļļas izejvielām citronmētras lapām un šaurlapu lavandas ziediem piemīt nomierinoša un relaksējoša iedarbība, un tie veicina iemigšanu un palīdz uzturēt veselīgu miegu.
• Inhalāciju veidā - saaukstēšanās un elpceļu kairinājuma gadījumā, jo citronmētras lapu tinktūrai un anīsa un timiāna eļļas izejvielām citronmētras lapām, anīsa sēklām un timiāna lapām piemīt nomierinoša iedarbība uz rīkli un elpceļiem.

Lietošana:
Iekšķīgi: 5 – 10 pilieni līdz 5 reizēm dienā, iepilināt karstā dzērienā vai uzpilināt uz cukura grauda.
Inhalācijām: iepilināt 10 pilienus uz 1 dl (100ml) karsta ūdens un ieelpot tvaiku.

10 pilieni (0,5ml) = 0,46 g
Alc. 64% tilp.

Maksimālās diennakts devas (50 pil. jeb 2,5 ml) sastāvs: etanols (1,4157g), ūdens (0,8211g), levomentols (39,56mg); ēterisko eļļu maisījums (19,78mg): (lavandas, kanēļa, krustnagliņu, muskatriekstu, salvijas, citronellas, anīsa, citrona un timiāna); citronmētras tinktūra 3,956 mg.
Lietošanas ierobežojumi: Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām, bronhu spazmas, žultspūšļa iekaisums, žultsceļu nosprostojums, aknu slimības, smaga nieru un / vai aknu mazspēja, hroniska sirds mazspēja, kuņģa čūla, divpadsmitpirkstu zarnas čūla, alkoholisms, epilepsija, galvas smadzeņu traumas vai saslimšanas. Nav ieteicams bērniem, grūtniecēm, mātēm bērna zīdīšanas periodā.

Brīdinājums! Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!