KOREAN GINSENG TEA PCK 3.0 N30

Uztura bagātinātājs

€19,37


Aktīvā viela
GENTIANA, ACONITUM, BRYONIA, FERRUM PHOSPHORICUM,

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
Organisma vispārspēcinošs produkts. Uztura bagātinātājs
Korejas žeņšeņš palielina pretestības spējas pret daudzu fizikālo, ķīmisko un bioloģisko faktoru kaitīgo ietekmi.
Iepakojumā 30 tējas paciņas. Vienā paciņā 3 g tējas granulu. Sastāvdaļas: 1 paciņā: glikoze, Korejas žeņšeņa ekstrakts 10% (Extractum Panax Ginseng C.A.Meyer, 0,3 g ). Lietošana: vienas tējas paciņu saturu ieber glāzē ar karstu vai aukstu ūdeni, labi izmaisa, pēc garšas var pielikt medu vai citu saldinātāju un citronu, lieto, neatkarīgi no ēdienreizēm. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Palīdz: uzlabot atmiņu; palielināt koncentrēšanās un uztveres spējas; samazināt fizisku un garīgu nogurumu; aktivizēt imūno sistēmu pie dažādām infekcijām un citām slimībām; samazināt stresa nelabvēlīgu ietekmi; uzlabot darbaspējas; samazināt uzbudināmību; nodrošināt pilnvērtīgu naktsmieru; uzlabot seksuālo attiecību kvalitāti; pie hroniska noguruma sindroma. Korejas žeņšeņš ir visā pasaulē atzīts efektīvs un netoksisks dabisks aizsardzības līdzeklis pret radiāciju. Dabīsks antioksidants.
Ilgdzīves recepte: vienasgranulētās paciņas saturam uzliet glāzi karsta vai auksta ūdens, samaisīt, garšas uzlabošanai ieteicams pielikt medu vai citronu, lietot 2-3 reizes dienā. Ieteicams lietot pastāvīgi.
Veselības recepte: iemīļotas sulas glāzē iebērt vienas paciņas saturu, samaisīt un izdzert.
Skaisuma brokastu recepte: musli, pārslas vai citu graudu produktus apliet ar pienu vai jogurtu, pievienot granulētās tējas paciņas saturu un pielikt pēc garšas medu.
Ražots Dienvidkorejā.