Auces aptieka jaunā adresē – Baznīcas ielā 1

Auces aptieka jaunā adresē – Baznīcas ielā 1

Apotheka aptieka Aucē turpmāk atradīsies tirdzniecības centrā TOP, Baznīcas ielā 1. Aptieka būs pilsētas centrā, turklāt vienā ēkā ar pārtikas veikalu, lai pilsētas iedzīvotājiem un viesiem nodrošinātu ērtu pieejamību. Aptiekā ik dienas farmaceitisko aprūpi nodrošinās aptiekas vadītāja Sarmīte Paulauska, farmaceite Mārīte Freiberga un farmaceita asistentes Irēna Navicka, Ināra Reņķe, Jeļena Brikina un Virgīnija Štāle. Aptieka strādās darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00, bet brīvdienās no 9.00 līdz 18.00.

“Apotheka Aucē ir jau septiņus gadus, tāpēc aptiekas atrašanās vietas maiņa bija ilgi gaidīts notikums. Tagad, kad aptieka atrodas pilsētas centrā, turklāt vienā ēkā ar pārtikas veikalu, aptieka kļuvusi gan fiziski pieejamāka cilvēkiem, gan tajā iespējams izvietot plašu, iedzīvotāju vajadzībām atbilstošu medikamentu un dažādu preču klāstu,” stāsta Apotheka valdes loceklis Jānis Kūliņš.

Savukārt aptiekas vadītāja Sarmīte Paulauska papildina: “Mums, aptiekas darbiniekiem, būs nepieciešams vēl nedaudz laika, lai iestrādātos jaunajās telpās un vietā, taču priecājamies, ka turpmāk būsim tuvāk saviem klientiem, daudz ātrāk un ērtāk sasniedzami. Tāpat priecājamies, ka aptiekas kolektīvs turpina strādāt pilnā sastāvā un mūsu pieredzējušie farmaceiti turpinās sniegt kvalitatīvu farmaceitisko aprūpi Auces iedzīvotājiem.”

Jaunajās telpās aptiekas tirdzniecības zāles platība ir 43 m2 un tajā izvietotas vairāk nekā 1000 dažādas preču vienības.