Institut Esthederm No Sun ādas kopšanas līdzeklis ar augstu aizsardzīb

€44,95

Cena reģistrētiem lietotājiem €38,21


  • -15%

Produkta informācija, lietošanas mērķis
100% minerālu saules aizsardzības krēms sejai. Augsta aizsardzība sejas ādai, kas nepanes sauli. Piemērots, lai atrastos saulē absolūti droši bez iedeguma veidošanās. Tas mitrinās ādu un nodrošinās bioloģisku šūnu aizsardzību jutīgai sejas ādai un ādai ar alerģiju no saules vai ķīmiskajiem filtriem.
Bioloģiskā šūnu aizsardzība jutīgai ādai un ādai, kas nepanes sauli, tajā skaitā, ādai ar alerģiju no ķīmiskajiem filtriem
Mitrina ādu, kompensējot UV staru ietekmē radīto mitruma zudumu.

Īpaši šķidra emulsija: nekādu baltu svītru.

Instrukcija pareizai lietošanai
Uzklājiet 20 minūtes pirms nokļūšanas saulē. Atkārtoti uzklāt ik pēc 2 stundām.

Sastāvdaļu saraksts
CYCLOPENTASILOXANE, AQUA/WATER/EAU*, ZINC OXIDE [NANO], TITANIUM DIOXIDE [NANO], CYCLOHEXASILOXANE, POLYGLY-CERYL-3 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL PALMITATE, ALUMINUM HYDROXIDE, STEARIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, SODIUM CHLORIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, CREATINE, GLYCYRRHETINIC ACID, MANNITOL, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM DEXTRAN SULFATE, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, ARTEMIA EXTRACT, XANTHAN GUM, CARNOSINE, DISODIUM ADENOSINE TRIPHOSPHATE, TOCOPHEROL, LAMINARIA DIGITATA EXTRACT, POTASSIUM SORBATE. [ES873]*CELLULAR WATER (AQUA/DISODIUM ADENOSINE TRIPHOSPHATE/CARNOSINE/MI-NERAL SALTS)

Neto daudzums
50 ml

Atbildīgā persona
Ražotājs: INSTITUT ESTHEDERM, Francija.
Izplatītājs: SIA Remedica, Kleistu 24, Rīga, tālr.: 22075272, e-pasts: info@remedica.lv.

Izcelsmes valsts
Francija