Vagisan mitrinošais krēms

€20,05


Produkta informācija, lietošanas mērķis
Hormonus nesaturošs krēms maksts sausuma novēršanai.

Lietošanai maksts un ārējās intīmzonas sausuma gadījumā (sausuma sajūta, dedzināšana, nieze, neliels iekaisums un sāpes dzimumakta laikā, piemēram, estrogēna deficīts klimaktērija periodā). Vagisan mitrinošo krēmu var lietot arī, lai atvieglinātu dzimumakta norisi.

Atšķirībā no preparāta uz ūdens bāzes (gela), Vagisan mitrinošais krēms ir krēms. Krēmos papildus augstam ūdens saturam vienmēr ir arī nomierinoša lipīdu sastāvdaļa.

Viendabīgās konsistences baltais krēms nesatur hormonus (estrogēnus), tāpēc to var lietot hormonu aizstājterapijas laikā vai pārmaiņus ar hormonus (estrogēnus) saturošiem vaginālajiem krēmiem vai pesārijiem. Pievienotās pienskābes dēļ krēma pH līmenis ir 4,5, tāpēc Vagisan mitrinošais krēms palīdz uzturēt makstī dabīgo skābumu (pH).

Regulāra Vagisan mitrinošā krēma lietošana var palīdzēt novērst sausuma izraisītu maksts un ārējo dzimumorgānu kairinājumu un iekaisumu.

Instrukcija pareizai lietošanai
Vagisan mitrinošo krēmu var lietot makstī (ar aplikatoru) un uz ārējiem dzimumorgāniem.

Lietojot makstī, līdz pusei piepildiet aplikatoru ar krēmu un ievadiet makstī (ieteicams pirms naktsmiera). To var lietot reizi dienā vai tik bieži, cik nepieciešams, ņemot vērā individuālos simptomus. Šā produkta lietošanas laikā iesakām lietot biksīšu ieliktnīti.

Rūpējoties par ārējiem dzimumorgāniem un maksts atveri, Vagisan mitrinošo krēmu var tieši uzklāt vairākas reizes dienā, kad nepieciešams.

Maksts sausuma novēršanai Vagisan mitrinošo krēmu var lietot pirms dzimumakta, kad nepieciešams. Tā kā krēms neietekmē spermatozoīdu kustīgumu, to var lietot arī tad, ja ir vēlama grūtniecība.

Brīdinājumi un piesardzības noteikumi
Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem Vagisan mitrinošā krēma lietošana vienlaikus ar prezervatīviem vai diafragmām (no lateksa, poliuretāna, poliizoprēna) var negatīvi ietekmēt to stiprību; tāpēc piesardzības nolūkā krēmu nav ieteicams lietot vienlaikus ar prezervatīviem vai diafragmām.
Ir iespējams viegls, pārejošs, lokāls kairinājums (nieze, dedzināšana) un nelieli izdalījumi. Reti ir konstatētas paaugstināta jutīguma reakcijas (piem., apsārtums, nieze, dedzināšana), kas var saglabāties ilgāk. Ja šie simptomi saglabājas un nemazinās,
jums nevajadzētu turpināt lietot Vagisan mitrinošo krēmu, bet gan uzmeklēt ārstu. Ja novērojat citas nepatīkamas izpausmes, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu.

Ierīce un iepakojuma saturs
50 g krēma (ar aplikatoru ievadīšanai makstī)

Ražotājs vai tā pilnvarotais pārstāvis
AS Sirowa Rīga

Izcelsmes valsts
Vācija