Vagisan® Intimate Wash Lotion

€17,80


Produkta informācija, lietošanas mērķis
Intimās higiēnas līdzeklis. Satur pienskābi un kumelītes ekstraktu. Maigi mazgā, aizsargā ādas dabīgo aizsargslāni, nomierina ādu, novērš kairinājumu. Piemērots ikdienas intīmai higiēnai.

Problēmas ārējo dzimumorgānu apvidū var ietekmēt maksti un otrādi. Tādēļ ir svarīgi pastāvīgi rūpēties par to, lai šis apvidus būtu vesels. Vissvarīgāk šajā ziņā ir pēc iespējas mazāk traumēt ādas skābo aizsargslāni, proti, pārāk neattaukot ādu un raudzīties, lai pH līmenis būtu apmēram 5. Reizēm pietiek tikai ar to, ka tiek novērsta kairinošā ietekme.

Nepietiekama higiēna var veicināt infekciju, taču visai intīmajai zonai var kaitēt arī pārlieka tīrība.

Vagisan Intimate Wash Lotion ir īpaši maigas iedarbības losjons ārējo dzimumorgānu mazgāšanai. To lietojot, tiek uzturēts dabīgais skābais aizsargslānis, savukārt pievienotais kumelīšu ekstrakts nomierina ādu. Tādējādi Vagisan Intimate Wash Lotion lietošana palīdz novērst ādas kairinājumu un infekcijas intīmajā zonā.

Mazgāšanās losjonu āda panes ļoti labi, tāpēc tas ir piemērots lietošanai ikdienā, pat ja ir sausa āda:

visās vecuma grupās,
arī grūtniecības laikā,
arī maksts infekciju ārstēšanas laikā.

Instrukcija pareizai lietošanai
Vagisan Intimate Wash Lotion ir lietojams tāpat kā dušas želeja vai mazgāšanās losjons: vispirms samitriniet ārējo intīmo zonu, bet pēc tam iespiediet mazliet (zemesrieksta lielumā) Vagisan Intimate Wash Lotion tieši plaukstā, uz samitrināta sūkļa vai vienreizlietojamas salvetes un vienmērīgi uzklājiet uz ārējiem dzimumorgāniem. Pēc tam noskalojiet.

Vagisan Intimate Wash Lotion pudelē ar praktisko dozēšanas uzgali ir ļoti ekonomisks.

Sastāvdaļu saraksts
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocoamide Dea, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Lactic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum.

Neto daudzums
200 ml

Atbildīgā persona
AS Sirowa Rīga

Izcelsmes valsts
Vācija