LIVOL EXTRA GINKGO BILOBA N60

Uztura bagātinātājs

€9,85


Aktīvā viela
Ginko biloba, kalcijs

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Uzmanību!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU
Satur divdaivu lapu ekstraktu, kurš veicina perifēro asins mikrocirkulāciju, uzlabo skābekļa izmantošanu smadzenēs, kas savukārt stimulē atmiņas procesus, veicina prāta spējas, uzlabo izziņas procesu un koncentrēšanās spējas kā arī veicina asāku domāšanu.Divdaivu ginka lapu ekstrakts:

Veicina perifēro asins mikrocirkulāciju;
Palīdz saglabāt kognitīvās (izziņas) funkcijas;
Veicina normālas kardiovaskulās un nervu sistēmas funkcijas.
Kāpēc cilvēki lieto Ginkgo biloba?

Divdaivu ginka lapu ekstrakts veicina perifēro asins mikrocirkulāciju, uzlabojot skābekļa izmantošanu arī smadzenēs, tas stimulē atmiņas procesus, veicina prāta spējas, uzlabo izziņas procesu un koncentrēšanās spējas, īpaši cilvēka organisma novecošanās procesā. Labvēlīgi ietekmē redzes un dzirdes funkcijas, palīdz mazināt reiboni un trokšņus ausīs.


Uztura bagātinātājs. Ar cukuru. 60 tabletes. 39,9 gSASTĀVS:

Divdaivu ginka (Ginkgo biloba L.) lapu ekstrakts: 120 mg

Ginkoflavonoglikozīdiem 28,8 mg

Terpēnlaktoniem 7,2 mgLietošana:

1 tablete 2 reizes dienā, no 18 gadu vecuma, vai atbilstoši ārsta rekomendācijām. Tabletes jānorij veselas, uzdzerot ūdeni.Nav piemērots grūtniecēm vai sievietēm bērniņa zīdīšanas periodā, pacientiem 2 nedēļas pirms plānveida operācijām. Nav ieteicams lietot cilvēkiem, kas slimo ar epilepsiju. Pārtrauciet lietošanu un konsultējaties ar ārstu blakusparādību gadījumā. Ja lietojat citus medikamentus, pirms produkta lietošanas konsultējaties ar ārstu.Uzglabāt 5 – 25 ° C temperatūrā, sausā, bērniem nepieejamā vietā. Sargāt no tiešiem saules stariem. Nepārsniedziet ieteicamo diennakts devu! Ir svarīgi ievērot veselīgu dzīvesveidu un rūpēties par sabalansētu uzturu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju