Apotheka ziņas


 • Plikpaurība vīriešiem: farmaceita ieteikumi tās mazināšanai

  Plikpaurība vīriešiem: farmaceita ieteikumi tās mazināšanai

  Matu izkrišana var būt gan negaidīts pārsteigums, gan iepriekš paredzams process, bet jebkurā gadījumā tas visbiežāk saistās ar negatīvām emocijām. It īpaši nepatīkama ir matu izkrišana, ja tas notiek vecumā, kad plikpaurība netiek uzskatīta par normu. Matu izkrišana var radīt ievērojamu pašapziņas trūkumu, tomēr veidi, kā izvairīties vai mazināt plikpaurības cēloņus, ir dažādi. Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane dalās padomos, kā mazināt matu izkrišanu.  

  Vairāk
 • 5 vienkārši soļi, lai cīnītos pret krākšanu

  5 vienkārši soļi, lai cīnītos pret krākšanu

  Aktuāla problēma kā sieviešu, tā vīriešu vidū ir krākšana un tās radītās negatīvās sekas. Traucēts nakts miers un labsajūta nav vienīgais nepatīkamais krākšanas radītais blakus efekts. Ilgstoša kaites neārstēšana paaugstina arī sirds saslimšanas risku. Aptieku tīkla Apotheka sertificēta farmaceite Laila Zālīte iesaka 5 vienkāršus dabīgos risinājumus un dzīvesveida maiņas “knifus”, kas var palīdzēt apturēt krākšanu.

  Vairāk
 • Februāris - Vislatvijas asinsspiediena mērīšanas mēnesis

  Februāris - Vislatvijas asinsspiediena mērīšanas mēnesis

  Šī gada februārī pacientu biedrība ParSirdi.lv sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību, Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrību un vadošajiem aptieku tīkliem aicina Latvijas iedzīvotājus uz “Vislatvijas asinsspiediena mērīšanu”. Akcijas ietvaros arī  Apotheka aptiekās varēs bez maksas veikt asinsspiediena mērījumus, saņemt farmaceitu ieteikumus augsta asinsspiediena profilaksei un ārstēšanai, kā arī iegūt bezmaksas informatīvos materiālus.  

  Vairāk
 • Senioriem -15% februāra otrdienās!

  Senioriem -15% februāra otrdienās!

  Nāc uz Apotheka aptiekām Janvāra otrdienās no plkst. 8:00 līdz 15:00 un saņem -15% atlaidi savam pirkumam!

  Vairāk
 • Draudzeņu dienas, februārī kosmētikai -30%

  Draudzeņu dienas, februārī kosmētikai -30%

  Draudzenes ir jāsatiek vismaz reizi nedēļā - ceturtdienā!

  Vairāk
 • BIOAPTA prezentācijas Apotheka aptiekās februārī

  BIOAPTA prezentācijas Apotheka aptiekās februārī

  Iegādājoties  Bioapta produktus konsultācijas laikā, saņemsiet

  DĀVANU - nostiprinošu emulsiju ķermenim Aptaline Corpo.

  Vairāk
 • Mīti un patiesība par mūsu ķermeņa aizsardzības sistēmu — imūnsistēmu

  Mīti un patiesība par mūsu ķermeņa aizsardzības sistēmu — imūnsistēmu

  Šķiet, ka pie Latvijas gada tumšākajiem mēnešiem nav iespējams pierast, jo katru gadu nogurums un fizisks vājums ir visai labi pazīstamas sajūtas ikvienam no mums. Šie simptomi var kalpot kā pirmie novājinātas imūnsistēmas vēstneši. Kā cīnīties ar miegaino pašsajūtu un iegūt enerģiju, kad tā ir visvairāk nepieciešama? Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa skaidro, kas ir imūnsistēma, kliedējot vairākus mītus, kā arī sniedz vērtīgus padomus tās aizsargāšanai.

  Vairāk
 • E-RECEPTE: 3 padomi tās PAREIZĀ lietošanā

  E-RECEPTE: 3 padomi tās PAREIZĀ lietošanā

  Jaunais gads ir sācies ar vairākām izmaiņām mūsu ikdienā arī veselības aprūpē – turpmāk valsts kompensējamo medikamentu receptes tiks izrakstītas elektroniski, tāpēc ļoti aktuāls kļūst e-receptes lietošanas jautājums. Kā e-recepte atšķirsies no līdzšinējā medikamentu iegādes procesa un kā to ikdienā lietot? Lai mazinātu neskaidrību, aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa sniedz vienkāršus padomus, lai jaunās pārmaiņas, lietojot e-recepti, būtu ērtas un vieglāk izprotamas ikvienam.

  Vairāk
 • Ziema un atkal saaukstēšanās!

  Ziema un atkal saaukstēšanās!

  Tautā sauktā saaukstēšanās ir augšējo elpceļu akūta vīrusu izraisīta saslimšana. Tipiskas saaukstēšanās izpausmes ir klepus, kakla sāpes, iesnas, paaugstināta temperatūra un šķaudīšana. Šīs izpausmes jeb simptomi visbiežāk sākās pēkšņi un parasti pāriet 7 līdz 10 dienu laikā, tomēr mēdz būt arī gadījumi, kad kāds no šiem simptomiem var ilgt krietni ilgāku laiku.

  Vairāk
 • Stipra imunitāte -pamats labai mūsu veselībai!

  Stipra imunitāte -pamats labai mūsu veselībai!

  Apotheka aptiekas farmaceite Ginta Ernste konsultē, ko darīt veseliem cilvēkiem, kuri vēlas stiprināt savu imunitāti.

  Ziemā viens no biežākajiem jautājumiem, ko cilvēki aptiekās uzdod farmaceitiem, ir “Ko darīt, lai neslimotu?”.

  Vairāk
Page
Jautā farmaceitam