Apotheka ziņas


 • Jūnijā izmanto savu Apotheka A-naudas uzkrājumu

  Jūnijā izmanto savu Apotheka A-naudas uzkrājumu

  Mīļie klienti, atgādinām, ka 31. maijā ir noslēdzies iepriekšējais Apotheka A-naudas uzkrāšanas periods. Ja esi mūsu lojālais klients un Tev ir A-naudas uzkrājumus savu līdz 31. maijam uzkrāto A-naudu, vari izmantot vēl līdz šī gada 30. jūnijam. 

   

  Vairāk
 • Alūksnē jaunās telpās atklāta apotheka aptieka

  Alūksnē jaunās telpās atklāta apotheka aptieka

  Šodien, 11. jūnijā, Alūksnē (Pils ielā 9b) atklāta Apotheka aptieka, kas līdz šim reģionā plašākajās un modernākajās telpās nodrošinās profesionālu, kvalificētu farmaceitisko aprūpi atbilstoši Apotheka aptieku tīkla augstajiem standartiem. Turpmāk Alūksnes puses iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs pieejams plašs un daudzveidīgs medikamentu un skaistumkopšanas preču klāsts, turklāt visu jūnija mēnesi senioriem būs īpaši izdevīgi piedāvājumi.

  Vairāk
 • Apotheka aicina uz apmaksātām studijām RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā un nodrošina garantētas darbavietas

  Apotheka aicina uz apmaksātām studijām RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā un nodrošina garantētas darbavietas

  Pavasara izskaņā un vasaras sākumā, kad vidusskolēni sāk arvien aktīvāk izskatīt nākotnes studiju iespējas, Latvijā visstraujāk augošais aptieku tīkls Apotheka aicina apgūt farmaceita asistenta profesiju, studējot Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžā pilnīgi bez maksas. Pēc programmas veiksmīgas absolvēšanas, jaunajiem speciālistiem tiks garantēts darbs Apotheka aptiekās visā Latvijā.

   

  Vairāk
 • Kā sportot veselīgi, saudzējot locītavas: ieklausies ekspertu padomos!

  Kā sportot veselīgi, saudzējot locītavas: ieklausies ekspertu padomos!

  Tuvojoties vasaras sezonai, palielinās to cilvēku skaits, kuri ir nolēmuši aktīvi sportot. Lai sportot prieks neapsīktu jau pirmajā mēnesī, vērtīgi atcerēties vairākus ieteikumus, kuri ļaus izvairīties no traumām un izbaudīt aktivitātes svaigā gaisā no sirds. Kādas ir izplatītākās kļūdas atsākot sportot un kā no tām izvairīties, parūpējoties par locītavu labsajūtu, iesaka fitnesa trenere Simona Andersone un aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Laila Zālīte.

  Vairāk
 • Kā notievēt līdz vasarai un tā, lai svars nenāk atpakaļ?

  Kā notievēt līdz vasarai un tā, lai svars nenāk atpakaļ?

  Vēlme notievēt un atbrīvoties no tik spītīgajiem liekajiem kilogramiem ir aktuāla problēma daudziem. Vieniem tā ir estētiska rakstura vēlme, jo vienkārši gribas labi izskatīties un ielīst atkal savās mīļākajās džinsās. Citiem – jau runa par veselības saglabāšanu vai pat atgūšanu. Un galu galā – vasara, izlaidumu, festivālu un pasākumu laiks taču tuvojas! Kā notievēt efektīvi, nekaitējot veselībai, turklāt ar noturīgu rezultātu?

  Vairāk
 • Pavasara revīzija mājas aptieciņā: dari to pareizi!

  Pavasara revīzija mājas aptieciņā: dari to pareizi!

  Medicīniskā aptieciņa ir pirmais palīgs dažādās dzīves situācijās, piemēram, saaukstēšanās gadījumā, nobrāžot celi, apdedzinoties vai sāpju gadījumā. Diemžēl, traumas vai pēkšņas sāpes nav iespējams paredzēt, tāpēc aptieciņas saturu nepieciešams sagatavot savlaicīgi, atcerēties to regulāri pārskatīt un arī pareizi atbrīvoties no medikamentiem, kuriem ir beidzies derīguma termiņš.

  Vairāk
 • Lielvārdē jaunās telpās atklāta apotheka aptieka

  Lielvārdē jaunās telpās atklāta apotheka aptieka

  Šodien, 19. aprīlī, Lielvārdē (Lāčplēša ielā 14) atklāja Apotheka aptieku, kas ir viena no divām tīkla aptiekām šajā pilsētā. Plašā un modernā aptieka arī turpmāk nodrošinās profesionālu, kvalificētu farmaceitisko aprūpi atbilstoši Apotheka aptieku tīkla augstajiem standartiem, ko ir iecienījuši klienti 114 aptiekās visā Latvijā.

  Vairāk
 • Vai arī tu pieļauj šīs 6 tipiskās skaistumkopšanas kļūdas? Ieklausies farmaceita padomos!

  Vai arī tu pieļauj šīs 6 tipiskās skaistumkopšanas kļūdas? Ieklausies farmaceita padomos!

  Kopta cilvēka āriene ir viena no veselīga ķermeņa pazīmēm. Lai to panāktu, nepieciešams rūpīgi sekot līdzi higiēnai un izvēlēties atbilstošus līdzekļus. Kā izvairīties no kļūdainas ķermeņa kopšanas un kā izvēlēties sev piemērotākās skaistumkopšanas metodes? Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane iesaka 6 vienkāršus risinājumus, kā nepieļaut kļūdas ikdienas skaistumkopšanas rituālos.

  Vairāk
 • Asaro acis? 7 iemesli, kāpēc

  Asaro acis? 7 iemesli, kāpēc

  Acs asarošana ir dabiska funkcija, tomēr pārmērīga vai pat nevaldāma asarošana var liecināt par aizsprostotiem kanāliem, alerģisku reakciju vai pat infekciju. Kādi faktori ietekmē acu asarošanu, kā no tiem izvairīties un kā acis pasargāt no pavasara vēstnešiem – putekšņiem – skaidro aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa.

  Vairāk
 • Senioriem -15% aprīļa otrdienās!

  Senioriem -15% aprīļa otrdienās!

  Nāc uz Apotheka aptiekām aprīļa otrdienās no plkst. 8:00 līdz 15:00 un saņem -15% atlaidi savam pirkumam!

  Vairāk
Page
Jautā farmaceitam