Mājas BIODERMA Sensibio Micelārā attīrošā eļļa, 150 ml

BIODERMA Sensibio Micelārā attīrošā eļļa, 150 ml

27,58 €

Derīguma termiņš
30.09.2027
Ražotājvalsts
Francija

Informācija

Produkta informācija, lietošanas mērķis
Nomierinoša un dekoratīvo kosmētiku noņemoša attīrošā eļļa jutīgai sejas ādai un acīm. Āda ir attīrīta, maiga, nomierināta un atguvusi komfortu.
Maigi notīra piesārņojuma daļiņas, ūdens noturīgu dekoratīvo kosmētiku un saules aizsargfiltrus, saglabājot ādas dabisko pH. Divkāršas darbības micelārā tehnoloģija nodrošina efektīvu ādas attīrīšanu un vienlaikus kopj ādu. Lietošanas laikā eļļa pārvēršas pieniņā.
Satur omega-3 un omega-6 taukskābes, kuras ir dabiski atrodamas ādā un baro to. Biomimētiskā aminoskābe nātrija PCA palīdz ādai pašai sintezēt lipīdus.
Iedarbojas uz ādas jutības paasinājuma cēloņiem, ierobežojot kairinātājus pirms seku rašanās.

Instrukcija pareizai lietošanai
Iepiliniet eļļu plaukstā un pēc tam uzklājiet sausai ādai, iemasējiet sejā un plakstiņos, emulģējiet ar remdenu ūdeni un kārtīgi noskalojiet.

Sastāvdaļu saraksts
ETHYLHEXYL PALMITATE, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) SEED OIL, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, AQUA/WATER/EAU, SODIUM PCA, PROPANEDIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, STEARYL GLYCYRRHETINATE. [BI2065].

Brīdinājumi un piesardzības noteikumi
Ievēro! Pudelē var parādīties vieglas nogulsnes, jo sastāvā ir augu eļļa. Tas nemaina produkta kvalitāti un efektivitāti.

Neto daudzums
150 ml

Atbildīgā persona
SIA Remedica

Izcelsmes valsts
Francija

Pieejamība

Dati tiek ielādēti, lūdzu, uzgaidi

Līdzīgie produkti