Tickless


TICKLESS ir lielisks ērču atbaidīšanas risinājums aktīvai atpūtai dabā jums, jūsu mājdzīvniekam un bērnam. Vienkārši piestipriniet ierīci apģērbam vai dzīvnieka kakla siksnai, un tā atturēs ērces līdz pat 3000 stundām, lai Jūs un jūsu ģimene baudītu bezrūpīgu atpūtu dabā.

Ierīce ir daudz iedarbīgāka un efektīvāka nekā citas tirgū pieejamās ultraskaņas atbaidīšanas ierīces. Ierīce rada ultraskaņas viļņus, kas traucē ērcēm un blusām orientēties. Mūsu produktu radītos ultraskaņas viļņus nedzird cilvēki, mājdzīvnieki un savvaļas dzīvnieki, tāpēc produktus droši var izmantot zīdaiņiem, bērniem, pieaugušajiem un mājdzīvniekiem.

 

TICKLESS ērču atbaidīšanas tehnoloģija ir rūpīgi pārbaudīta. Tās efektivitāte ir pierādīta klīniskā pētījumā, kas veikts Kamerino Universitātes Medicīniskās mikrobioloģijas un infekciju slimību laboratorijā Itālijā.

 • NESATUR ĶĪMISKAS VIELAS
 • Ierīce atbaida parazītus ar ultraskaņu, tāpēc nav nepieciešams izmantot bīstamas toksiskas vielas.
 • MITRUMIZTURĪGA
 • Lai gan ierīce nav ūdensnecaurlaidīga, tā ir īpaši izturīga pret mitrumu.
 • NEKAITĪGS RISINĀJUMS
 • Uz pierādījumiem balstīti risinājumi, kas ir nekaitīgi gan lietotājiem, gan dabai, padarot ierīci īpaši drošu lietošanai ikvienam.
 • ILGLAICĪGA AIZSARDZĪBA
 • Vienkārši piestipriniet ierīci apģērbam vai uz dzīvnieka kakla siksnu, un tā atturēs ērces līdz pat 3000 stundām.

TICKLESS HUMAN

TICKLESS Human ir lielisks ērču atbaidīšanas risinājums aktīvai atpūtai dabā, pārgājieniem, darbam dārzā, medībām, pastaigām un izbraucieniem. Ierīces darbības diapazons ir aptuveni 2 metri.

LIETOŠANA:

 1. Izvelciet sarkano spraudni, lai aktivizētu ierīci.
 2. Nospiediet pogu, lai ieslēgtu vai izslēgtu ierīci: 4 īsās zaļās gaismiņas norāda uz ieslēgšanu, bet viena gara sarkana gaismiņa norāda uz izslēgšanu.
 3. Kad ierīce ir ieslēgta, tā iemirgojas aptuveni 1 reizi 5 minūtēs. Pēc 8 stundu ilgas nepārtrauktas darbības ierīce automātiski izslēdzas, un tā vēlreiz atkārtoti jāieslēdz, pirms to atkal izmantojat.

TICKLESS ērču atbaidīšanas ierīce var tikt piestiprināta apģērbam, izmantojot piespraudi vai metāla gredzenu. Piestiprina pie apģērba nenosedzot šķēlumus, jo tas traucēs izstarotajiem ultraskaņas viļņiem! (Neievietojiet ierīci kabatā vai somā.) 

TICKLESS PET

TICKLESS PET palīdz izvairīties no ērcēm un blusām, neizmantojot bīstamas ķimikālijas. Piestiprinot viegli lietojamu, mazu ierīci jūsu kaķa siksnai, parazītus var aizturēt no 6-12 mēnešiem pēc ierīces aktivizēšanas, ļaujot jums un jūsu mājdzīvniekam brīvi baudīt dabu. Darbības rādiuss ir aptuveni 1,5 metri.

LIETOŠANA: Pirms pirmās lietošanas nomazgājiet savu dzīvnieku ar pretblusu šampūnu. Piestipriniet ierīci pie kakla siksnas un izvelciet sarkano spraudni, lai aktivizētu ierīci. 4 sarkanas gaismiņas norādīs, ka ierīce ieslēgta. Jebkurā brīdī, nospiežot pogu, var pārliecināties par ierīces darbību, ja LED diode iedegas. Lai nodrošinātu efektivitāti, ierīcei vienmēr jābūt piestiprinātai pie dzīvnieka.

TICKLESS KID/BABY

TICKLESS KID/BABY ļaus jums pavadīt brīvo laiku dabā bez bažām: ierīce atbaida ērces, neizmantojot bīstamas ķimikālijas. Piestipriniet ierīci pie sava bērna apģērba un pēc aktivizēšanas tā saglabās spēju atbaidīt ērces līdz pat 6-12 mēnešiem, ļaujot visai Jūsu ģimenei baudīt dabu bez rūpēm vai raizēm. Darbības rādiuss ir aptuveni 1,5 metri.

LIETOŠANA:

 1. Izvelciet sarkano spraudni, lai aktivizētu ierīci. 4 sarkanas gaismiņas norādīs, ka ierīce ieslēgta.
 2. Jebkurā brīdī, nospiežot pogu, var pārliecināties par ierīces darbību, ja LED diode iedegas.
 3. Ierīce var tikt piestiprināta bērna apģērbam (piemēram, jostas cilpai vai kurpju auklai) vai bērnu ratiņiem, tādā veidā, ka mazulis to nevar norīt.
 4. Nenosegt šķēlumus, jo tas traucēs izstarotajiem ultraskaņas viļņiem. Normālos laikapstākļos ierīce pēc aktivizēšanas nodrošina 6-12 mēnešus ilgu aizsardzību.

BRĪDINĀJUMS: Ierīces izmēra dēļ, izmantot tikai pieaugušo uzraudzībā.

TICKLESS HUNTER

Neatkarīgi no tā, cik daudz laika pavadāt mastā, TICKLESS turēs ērces pa gabalu līdz pat 3000 stundām. Piestipriniet ierīci droši pie apģērba, un tā turpinās pasargāt Jūs no ērcēm, neizmantojot ķimikālijas, un neizstarojot nekādu dzirdamu skaņu vai smaržu. Darbības rādiuss aptuveni 3 metri.

LIETOŠANA:

 1. Izvelciet sarkano spraudni, lai aktivizētu ierīci.
 2. Nospiediet pogu, lai ieslēgtu vai izslēgtu ierīci: 4 īsās zaļās gaismiņas norāda uz ieslēgšanu, bet viena gara sarkana gaismiņa norāda uz izslēgšanu.
 3. Kad ierīce ir ieslēgta, tā iemirgojas aptuveni 1 reizi 5 minūtēs. Pēc 8 stundu ilgas nepārtrauktas darbības ierīce automātiski izslēdzas, un tā vēlreiz atkārtoti jāieslēdz, pirms to atkal izmantojat.

TICKLESS ērču atbaidīšanas ierīce var tikt piestiprināta apģērbam, izmantojot piespraudi vai metāla gredzenu. Piestiprina pie apģērba, nenosedzot šķēlumus, jo tas traucēs izstarotajiem ultraskaņas viļņiem! (Neievietojiet ierīci kabatā vai somā.)

TICKLESS Active & Run

Uzlādējama ultraskaņas ierīce ērču atbaidīšanai visiem vecumiem. Dabai draudzīga ierīce nesatur ķimikālijas un smaržvielas, droši lietojama ikvienam. Ierīce izstaro virkni ultraskaņas impulsu, kas ir nejūtami cilvēkiem, bet traucē ērču spējām orientēties telpā, piespiežot doties prom. Darbības diapazons ir aptuveni 2,5 metri.

LIETOŠANA:

 1. Pirms pirmās ierīces lietošanas reizes, uzlādējiet to līdz LED indikators kļūst zaļš. Lādēšanas procesā ierīce tiek aktivizēta.
 2. Jūs variet piestiprināt ierīci pie kurpju auklas vai somas. Ieveriet silikona saite vienā no ierīces sānu spraugām. Pārliecinieties, lai tā būtu droši nofiksēta spraugā.
 3. Aplieciet saiti, kas ievērta ierīcē, ap kurpju auklu vai somas lenci un ievietojiet silikona saites brīvo galu ierīces otrā sānu spraugā. Pārliecinieties, lai tā būtu droši nofiksēta spraugā.
 4. Zaļas gaismas indikatora signāli nozīmē, ka ierīce ir labi uzlādēta, 4 sarkanas gaismas indikatora signāli nozīmē, ka baterijas līmenis ir zem 30% un drīz nepieciešama uzlāde.